Maffashion jest obecnie gwiazdą mediów społecznościowych, która świeci przykładem dla innych internetowych celebrytów. Dzięki ciężkiej pracy i konsekwencji udało się jej przekuć ogromną popularność w sieci na prawdziwy sukces w biznesie, co udaje się tylko nielicznym. O powodzeniu jej najnowszego projektu niech świadczy fakt, że w marynarce jej autorskiej marki odzieżowej Eppram została ostatnio sfotografowana przez nowojorskich paparazzi nawet sama Kourtney Kardashian.

ZOBACZ: Maffashion cieszy się z sukcesu swojej marki. Kourtney Kardashian założyła jej marynarkę

Droga Julii Kuczyńskiej na szczyt nie była jednak usłana różami. Blogerka modowa i bizneswoman od lat pada ofiarą internetowego hejtu. Co ciekawe, niepochlebne opinie na jej temat padały także z ust z innych influencerek. Jedną z nich była Marita Surma-Majewska, znana powszechnie jako Deynn.

ZOBACZ: Na imprezie urodzinowej Maffashion pojawili się Deynn i Majewski! Już się pogodzili?

Maffashion ma zamiar pogodzić się z Deynn?

Choć od medialnego konfliktu z Deynn minęło już kilka lat, Maffashion do dziś otrzymuje pytania o swoje relacje z popularną koleżanką z branży. Jeden z internautów postanowił zapytać ostatnio influencerkę, czy ma zamiar się z nią kiedyś pogodzić.

Z jej odpowiedzi wynika, że raczej do tego nie dojdzie. Powód? Zdaniem Kuczyńskiej obecnie nie mają już w zasadzie siebie za co przepraszać.

- Ja nie jestem z nią pokłócona. Jeśli ktoś nie darzy mnie sympatią, to... może nie darzyć mnie sympatią. Mi się wydaje, że to zamierzchłe czasy, a ja nie umiem mieć wrogów - wyznała Maffashion podczas live'a na Instagramie.

Maffashion ostrożnie dobierała słowa, starając się dyplomatycznie opisać swój aktualny stosunek do Deynn.

- Obojętnie mi jest ogólnie to, ta sytuacja. Jak to powiedzieć? Nie wiem, ja nie czuję żadnej złości. Nie czuję się z nikim pokłócona - zdradziła.

- Jeśli ktoś średnio mnie lubi, ja go nie interesuję, to tyle. Nie jesteśmy koleżankami - dodała.

Myślicie, że drogi Maffashion i Deynn jeszcze się kiedyś skrzyżują?