W tym roku zespół Feel obchodzi 10-lecie istnienia na polskiej scenie muzycznej! Z tej okazji przygotował całą masę atrakcji dla swoich fanów - zarówno tych z Polski, jak i z zagranicy! Już dziś Feel zagra w Londynie. Podczas jubileuszowego koncertu pojawi się na scenie z Anią Wyszkoni.

ZOBACZ: Ania Wyszkoni  wraca z nową piosenką! Śpiewa o swoich zmaganiach z ciężką chorobą [WIDEO]

Z okazji swojego 10-lecia zespół Piotra Kupichy przygotował dla fanów wiele niespodzianek. Jedną z nich był jubileuszowy koncert, który odbył się 8 października w Katowicach, a już w połowie listopada premierę będzie miała długo wyczekiwana płyta zespołu Feel. The best, na której znajdziemy najpopularniejsze hity grupy w nowych aranżacjach oraz kilka nowych utworów, w tym singiel Swoje szczęście znam. To jednak nie wszystko!

Po katowickim koncercie, Feel swoje 10-lecie będzie świętował także w Londynie, gdzie zagra… już dziś wieczorem! Podczas koncertu zespół wykona swoje największe hity m.in.Jak anioła głos oraz A gdy jest już ciemno, od których tak naprawdę wszystko się zaczęło, ale i piosenki z nowego repertuaru. Co więcej, na scenie wraz z zespołem wystąpi Ania Wyszkoni, która w ten sposób również będzie święciła swój jubileusz artystyczny. Wokalistka jest bowiem obecna na scenie muzycznej już 20 lat!

To podwójne jubileuszowe święto muzyczne odbędzie się w ramach Grabex Windows MIXER HIT FESTIVAL. Jesteście właśnie w Londynie? Koniecznie wybierzcie się na ten koncert już dziś wieczorem! Obędzie się on w londyńskiej O2 Arena. Dostępne są jeszcze bilety na wydarzenie w cenie 25-35 funtów.

HOT NEWS: James Arthur i Marina Łuczenko-Szczęsna znowu razem! Muzycy w romantycznym utworze Let Me Love The Lonely!

Fani na pewno nie zawiodą się występem polskich artystów, będą śpiewali każdy utwór razem z nimi i świetnie się bawili do samego końca!