Jedną z miłośniczek tej barwy jest JUSTYNA STECZKOWSKA. Często słyszę, że ubiera się w workowate kreacje, zamiast strojem umiejętnie podkreślać ciążę. No cóż, jeśli tak wygląda kobieta w worku, to precz z obcisłymi kreacjami! Cudna, bardzo długa suknia odsłaniająca przepiękne ramiona Justyny w połączeniu z szerokimi białymi pasami tworzy niebanalną całość. Idealnie dobrane długie złote kolczyki dodatkowo wydłużają sylwetkę gwiazdy. Perfekcyjne uczesanie i – jak zawsze – wysokie obcasy. Podobno córki odbierają mamom urodę... Jakoś nie mogę potwierdzić tej teorii, patrząc na naszą diwę. Jest pięknie, ze smakiem, a co najważniejsze, nadal w stylu Justyny! Brawo za wybór koloru niebieskiego. Do tej pory Justyna częściej stawiała na czerń i czerwień. A tymczasem do twarzy jej także z łagodnością.

Aktorka ANNA DERESZOWSKA, która zawsze wygląda perfekcyjnie, z szerokiej palety barw wybrała także kolor niebieski, jednak w odmiennym nasyceniu. Długa, prze-piękna spódnica, której kolor leży pomiędzy kobaltem a mocnym niebieskim, jest głównym elementem tej stylizacji. Dodatkowo jej faktura, czyli plisy, tworzy interesujący trójwymiarowy efekt. Spódnica świetnie wygląda w połączeniu z bielą bluzki i ciemną, granatową marynarką. Cieszy mnie, że Anna dobrała do całości różową pudrową torebkę i bardzo dyskretną biżuterię. Uwielbiam takie proste, a jednak niebanalne zestawienia. Co ciekawe – pasują one każdej z nas i są bardzo efektowne. Anna Dereszowska po raz kolejny udowodniła, że wie, co w modzie piszczy, oraz że potra fi z powodzeniem wykorzystywać rzeczy, które były modne w ubiegłych latach, i przekuć je w obowiązujące trendy!

Z okazji gali Kobiety Dekady Glamour na total blue zdecydowała się także MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. Wybrała prosty, ale idealny komplet: długie spodnie plus bluzka w tym samym kolorze. I nie byłoby w tym niczego niezwykłego, gdyby nie dobór dodatków: pomarańczowe, bardzo efektowne kolczyki z kamieniami i najmodniejsze w tym sezonie szpilki w szpic w kolorze limonkowym. Do kompletu duża biała torebka idealnie podkreślająca elegancję tego stroju. Warto zwrócić uwagę na krój. Spodnie: pięknie dopasowane, ale nie opinające nóg. Bluzka: prosta, z lekko rozszerzanymi rękawami, co wcale nie zaburza proporcji sylwetki. Przy wyborze takich kompletów trzeba pamiętać o materiale – musi być najwyższej klasy. Tak właśnie jest w tym przypadku. Bo ta prosta stylizacja wymaga absolutnej perfekcji!