Festiwal Filmowy w Toronto w ciągu kilku ostatnich lat pięknie się rozwinął. Do Kanady zjeżdża coraz więcej gwiazd, a znani reżyserzy coraz chętniej pokazują na festiwalu swoje najnowsze filmy. Hollywoodzcy aktorzy i reżyserzy są też bardziej dostępni niż na przykład w Cannes, a sam festiwal wydaje się bardziej "blisko ludzi" niż majowe święto kina na południu Francji.

W tym roku na Festiwalu Filmowym w Toronto gości wyjątkowo dużo pięknych i stylowych aktorek. W ciągu zaledwie dwóch wieczorów zaprezentowały one na czerwonym dywanie wspaniałe spektakularne kreacje. Media najbardziej rozpisywały się o etnicznej stylizacji Lupity Nyong'o i o "grzecznym" wizerunku ślicznej Emmy Stone. Nas z kolei zachwyciła elegancka, posągowa Nicole Kidman oraz romantyczna i bardzo kobieca stylizacja Rachel Weisz.

Poza Weisz, Kidman, Stone i Nyong'o do Toronto przyleciały też Kate Hudson, Natalie Portman, która razem z Lily-Rose Depp promuje film Planetarium. Obie aktorki dopiero co wróciły z Festiwalu Filmowego w Wenecji, gdzie Portman oficjalnie pochwaliła się, że jest w ciąży. W Toronto nie zabrakło także Amy Adams, Dakoty Fanning, Jennifer Garner, Anne Hathaway czy Scarlett Johansson.

Najpiękniejsze stylizacje gwiazd z Festiwalu Filmowego w Toronto obejrzycie w naszej GALERII>>