W czwartek na zgrupowaniu finalistek Miss Polski 2017 odbyła się wyjątkowa uroczystość. Tego dnia sześć z pięknych kandydatek do korony Miss Polski 2017 spotkało ogromne wyróżnienie w postaci pierwszych tytułów komplementarnych. Po kilku miesiącach obserwacji, zakończonej weryfikacją podczas ostatnich dni zgrupowania, przyznane zostały następujące tytuły:

  • Miss Foto 2017, którą została Natalia Kowalczyk,
  • Miss Gracji i Elegancji 2017 - tytuł ten przypadł Marcie Pałuckiej,
  • Miss Mediów Społecznościowych - tu najlepsza okazała się Karolina Źródłowska,
  • Najlepszą Modelką tej edycji Miss Polski została Angelika Kitlas,
  • Miss Przyjaźni powędrował do Katarzyny Sikory.

Na uroczystość, niedługo po powrocie z Konkursu Miss World, dotarła też Magdalena Bieńkowska - Miss Polski 2015, która osobiście pogratulowała wszystkim zwyciężczyniom i obiecała, że za wszystkie będzie trzymała kciuki!

Miss Polski 2017 - gdzie, kiedy oglądać?

Emocje sięgną zenitu jednak podczas wielkiej gali, którą już dziś, 3. grudnia, na żywo, o godzinie 20:00 pokaże Telewizja Polsat. Wtedy poznamy nową Miss Polski 2017, 4 wicemiss, Miss Polski Internetu 2017, Miss Polski Widzów Polsatu 2017 oraz Miss Wirtualnej Polski 2017.

Miss Polski 2017 - kto wygra?

Czy Miss Polski 2017 będzie równie piękna jak jej poprzedniczki, Magdalen Bieńkowska i Paulina Maziarz? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za kilka godzin. A Wy za kogo najbardziej trzymacie kciuki?