Zanim jednak wszystkie 24 finalistki Miss Polski 2017 pojawiły się w 4 gwiazdkowym Hotelu Beskid w Nowym Sączu, część z nich postanowiła odwiedzić hotelową kuchnię i przygotować kilka powitalnych wypieków dla pozostałych kandydatek. To dowód na to, że o rywalizacji na noże nie ma tutaj mowy! Wszystkie finalistki wyruszyły następnie autokarem zapoznać się z urokami i możliwościami, które skrywa gościnna Małopolska. Na początek wpadły z wizytą do pijalni wody w Muszynie. Chwilę później spacerowały po malowniczym centrum Krynicy Zdroju. A na stoku narciarskim w Tyliczu - mogły poszaleć na nartach i desce snowboardowej. Co jeszcze się działo?

Miss Polski 2017 - co się dzieje za kulisami?

Po długim i pełnym wrażeń dniu, odwiedzając jeszcze świątecznie przystrojony rynek w Nowym Sączu, kandydatki wróciły do hotelu, gdzie czekała na nie niespodzianka - uroczystość andrzejkowa. Finalistki Miss Polski 2017 postanowiły sprawdzić, co powiedzą im wróżby andrzejkowe! Ciekawe, czy któraś z nich wywróżyła sobie koronę Miss Polski…?

Miss Polski 2017 - gdzie i kiedy w telewizji?

A jak finalistki zaprezentują się podczas finałowej gali i która z nich otrzyma koronę Miss Polski 2017? Tego dowiemy się podczas transmisji gali Miss Polski już w niedzielę, 3. grudnia 2017 roku, o godzinie 20:00, na antenie telewizji Polsat. Będziecie oglądać? Bo my na pewno!