Miss Polski 2017 została finalistka numer 17 – Kamila Świerc. Do konkursu zorganizowanego w Krynicy Zdrój stanęły 24 kandydatki wybrane wcześniej w eliminacjach regionalnych w całym kraju. Finalistki pojawiły się na scenie w kilku odsłonach, w tym m.in. w kostiumach kąpielowych, sukniach wieczorowych czy sukniach ślubnych. Nową Miss Polski ukoronował ustępująca najpiękniejsza Polka - Paulina Maziarz, czyli Miss Polski 2016.

Miss Polski 2017 - prowadzący i jury

W jury konkursu Miss polski 2017 zasiedli w tym roku m.in. Tomasz Olejniczak, Paulina Drażba, Viola Piekut i Rafał Maślak. Wielką galę finałową poprowadzili Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Hyży oraz Mister Polski 2017 – Jakub Kucner. Na scenie popisy wokalne dali zaś zespół Feel i Kasia Moś.

Miss Polski 2017 - wyniki

Podczas gali wyróżniona została nie tylko Kamila Świerc, lecz także Marta Pałucka, Marta Ziębakowska, Angelika Kitlas oraz Natalia Kowalczyk, które zostały kolejnymi Wicemiss Polski 2017. Podczas finału konkursu przyznane też kilka tytułów komplementarnych:

  • Natalia Roczniak została Miss Widzów Polsatu 2017
  • Ewelina Jedynasta została Miss Wp.pl.

Miss Polski 2017 - kim jest Kamila Świerc?

Nowa Miss Polski, Kamila Świerc ma 18 lat i pochodzi z Opola. W nagrodę otrzymała koronę Miss Polski oraz voucher o wartości 50.000 zł.

Kamila jest studentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku komunikacja wizerunkowa. Swoją przyszłość wiąże nie tylko z rolą specjalisty ds. public relations, ale także z pracą w mediach. Uwielbia seriale kryminalne i interesuje się fotomodelingiem, socjologią oraz projektami społecznymi. Rok temu miała okazję stworzyć również własny projekt społeczny, który zakończył się sukcesem. Obecnie pracuje nad kolejnym. Jakim? Tego Kamila nie chciała nam zdradzić, mamy jednak nadzieję, że już wkrótce poznamy jego wyniki ;-)

Jak wygląda Miss Polski 2017, Kamila Świerc? Zobaczcie w naszej GALERII ;-)