Misterem Supranational 2017 został czarujący Mister Wenezueli - Gabriel Correa. W ostatniej finałowej piątce w raz z nim znaleźli się reprezentanci kolejnych krajów: Hiszpanii, Brazylii, Słowacji i Meksyku. To oni zostali wicemisterami tegorocznego konkursu. Młodzi mężczyźni z całego kraju zachwycali nie tylko urodą, lecz także muskulaturą, szarmanckością i talentem. A jak poradził sobie Polak - Jan Dratwicki?

Mister Supranational 2017 - wyniki

Reprezentant naszego kraju, Jan Dratwicki, również miał wysokie szanse na zwycięstwo. Polak zakwalifikował się do finałowej dziesiątki. Potem nie znalazł się już jednak w top 5 finału Mister Supranational 2017. Finalnie udało mu się zdobyć jedynie tytuł Mister Semilac.

Mister Supranational 2017 - jak wyglądała gala?

Gala finałowa Mistera Supranational już raz kolejny  z rzędu rozegrała się w Krynicy Zdrój. Wybory Mistera Supranational 2017 były drugą w tym roku galą zorganizowaną w ramach Festiwalu Piękna. W piątek wieczorem zorganizowano galę Miss Supranational. W niedzielę  w Krynicy wybrana zostanie zaś Miss Polski 2017. Który z tych konkursów interesuje Was najbardziej? Trzymaliście kciuki za Jana Dratwickiego w finale? Gabriel Correa z Wenezueli okazał się faktycznie lepszy?

Mister Supranational 2017 - zdjęcia

Zobaczcie ZDJĘCIA z gali Mister Supranational 2017 w naszej GALERII ;-)