Od kilku dni kandydaci do tytułu Mister Supranational 2017 przebywają na zgrupowaniu, na Słowacji. Biorą udział w sesjach fotograficznych, przygotowują materiały filmowe i ćwiczą układy sceniczne pod okiem choreografa i zarazem reżysera całego wydarzenia – Mateusza Polita. Organizatorzy przygotowali prawdziwe show, w którym liczy się nie tylko wygląd, ale również osobowość i pasje. Na mężczyzn czekają różne wyzwania, a jednym z nich będzie prezentacja w stylu… samego Jamesa Bonda! Jak panowie prezentują się w pełnych strojach lub bez nich? Zobaczcie w naszej GALERII ;-)

Mister Supranational 2017 - kto nim zostanie?

Który najlepiej sprosta wszystkim zadaniom i otrzyma tytuł Mister Supranational 2017? Czy ponownie będzie to ktoś z Ameryki Południowej, jak zeszłoroczny zwycięzca z Meksyku, Diego Garcy? A może tym razem serca jurorów i widzów Polsatu skradnie Polak - Jan Dratwicki?

Mister Supranational 2017 - gdzie i kiedy oglądać?

O tym przekonamy się już 2 grudnia! Relacja na żywo rozpocznie o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat. Obejrzycie ją na żywo? Nas na pewno nie zabraknie przed ekranami telewizorów ;-) Będziecie trzymać kciuki za naszego reprezentanta?