Wielkie telewizyjne show - Miss Supranational 2017, które odbędzie się w hali lodowej MOSiR w Krynicy Zdroju, będzie transmitowała telewizja Polsat i zagraniczne stacje telewizyjne do ponad 100 krajów. Widzowie będą mogli podziwiać zjawiskowe kobiety z całego świata w sześciu odsłonach: w strojach narodowych, kostiumach kąpielowych, białych sukniach wieczorowych, w strojach sportowych, sukniach z kolekcji Ewy Minge oraz srebrnych sukniach, które przywiozły z własnych krajów. Jakie inne atrakcje czekają na nas dziś wieczorem?

Miss Supranational 2017 - co nas czeka?

Podczas wieczornej gali Miss Supranational 2017 nie zabraknie również gwiazd muzycznych. Na scenie wystąpi między innymi zdobywca trzeciego miejsca w Konkursie Eurowizji 2017 - mołdawski zespół Sunstroke Project. W programie również występy taneczne i wokalne oraz pokazy pirotechniczne na scenie. Galę międzynarodowego konkursu piękności poprowadzą Davina Reevesi i Ivan Podrez. W jury międzynarodowego konkursu zasiądzie zaś m.in. Ewa Minge.

Miss Supranational 2017 - kto zostanie następczynią Shrinidhi Shetty?

Komu przekaże koronę obecnie panująca Shrinidhi Shetty – pochodząca z Indii Miss Supranational 2016? Przekonamy się już dzisiaj wieczorem! Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat. My tymczasem mocno trzymamy mocno kciuki za piękną Polski– Paulinę Maziarz!

Miss Supranational 2017 - jakie szanse ma Polka?

Przed Pauliną bardzo emocjonujący weekend! Dzisiaj startuje w międzynarodowym konkursie Miss Supranational 2017, a w niedzielę - 3 grudnia, podczas finałowej gali Miss Polski 2017 przekaże koronę swojej następczyni - nowej polskiej królowej. Czy uczyni to już jako nowa Miss Supranational? Odpowiedź na to pytanie przyniesie dzisiejszy wieczór.

A jak Paulina Maziarz prezentuje się w oficjalnych sukniach konkursu Miss Supranational 2017? Zobaczcie w naszej GALERII ;-)