W naszej GALERII znajdziecie zdjęcia z sesji wizerunkowej 24 finalistek walczących o koronę Miss Polski 2017. Która z nich ma największe szansę na wygraną?  Sesja wizerunkowa z udziałem 24 finalistek konkursu Miss Polski 2017 odbyła się podczas pierwszego zgrupowania we wrześniu, w Rezydencji Miętowe Wzgórza – Mansion House, w oddalonych ok. 50 km od Warszawy Trębkach Nowych. To właśnie tam kandydatki do tytułu Miss Polski spotkały się po raz pierwszy i miały okazję nieco lepiej poznać. Od razu się polubiły? Podobno o rywalizacji między nimi nie może być mowy!

Miss Polski 2017 - kiedy finał?

Miss Polski 2017 zostanie wybrana już dziś wieczorem! To właśnie dziś podczas gali Miss Polski 2017 finalistki pojawią się na scenie w kilku odsłonach, w tym m.in. w kostiumach kąpielowych, sukniach wieczorowych czy sukniach ślubnych. Nową Miss Polski ukoronuje ustępująca najpiękniejsza Polka - Paulina Maziarz.

Miss Polski 2017 - zobacz wszystkie finalistki

Kim są i jak wyglądają kandydatki do tytułu Miss Polski 2017? Sprawdźcie w naszej specjalnej GALERII ;-)

Miss Polski 2017 - gdzie i kiedy oglądać?

Jak finalistki zaprezentują się podczas pokazów i która z nich otrzyma koronę Miss Polski 2017? O tym przekonamy się już dziś, 3. grudnia 2017 roku! Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:00 w telewizji Polsat. Zdążycie do tej pory wybrać swoją faworytkę…?