W piątek wieczorem poznaliśmy Miss Supranational 2018. O wyniku zadecydowały głosy jury, które tym razem było najbardziej oczarowane Miss Portoryko - Valerią Vazquez Latorre. Z okazji zwycięstwa w jubileuszowej, dziesiątej edycji konkursu piękność z Ameryki Środkowej otrzymała nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy dolarów. Polka - Magdalena Bieńkowska również nie wyszła z pustymi rękami. Dokładne wyniki Miss Supranational 2018 do sprawdzenia poniżej.

Miss Supranational 2018 - wyniki

Reprezentująca Polskę Magdalena Bieńkowska znalazła się w ścisłej czołówce konkursu. Ostatecznie Miss Polski 2015 zajęła trzecie miejsce otrzymując tytuł II Vice Miss Supranational 2018. To drugi najlepszy wynik w historii startów Polski w tym międzynarodowym konkursie. Do tej pory jedyną Polką, która zdobyła koronę Miss Supranational pozostaje Monika Lewczuk.

Wyniki jubileuszowej edycji konkursu przedstawiają się następująco:

  • IV Vice Miss Supranational 2018 - Miss Meksyku (Diana Romero)
  • III Vice Miss Supranational 2018 - Miss Indonezji (Wilda Octaviana Situngkir)
  • II Vice Miss Supranational 2018 - Miss Polski (Magdalena Bieńkowska)
  • I Vice Miss Supranational - Miss USA (Katrina Jayne)
  • Miss Supranational 2018 - Miss Portoryko (Valeria Vazquez Latorre)

Zobacz zdjęcia z finałowej gali Miss Supranational 2018, na której zaśpiewali na żywo Michał Szpak i Dominika Gawęda z Blue Cafe, już teraz w naszej GALERII >>

Miłośnikom konkursów piękności przypominamy, że już w niedzielę odbędzie się gala finałowa Miss Polski 2018. Transmisja na żywo z Krynicy-Zdroju rozpocznie się o godz. 20:05 w Telewizji Polsat.

SPRAWDŹ TEŻ: Finalistki Miss Supranational 2018 w strojach kąpielowych [ZDJĘCIA]