Miss Polski 2018 została finalistka numer 6 - Olga Buława. To właśnie ta piękna dziewczyna pochodząca ze Świnoujścia pokonała 27 pozostałych finalistek, które w niedzielę, 9 grudnia zaprezentowały się podczas finałowej gali konkursu w Hali Lodowej w Krynicy-Zdroju. Koronę najpiękniejszej Polki przekazała jej ubiegłoroczna laureatka konkursu, Kamila Świerc. O wyniku konkursu zadecydowało jury, w którym obok ustępującej Miss Polski zasiedli także m.in. projektantka Viola Piekut i Tomasz Olejniczak. Transmitowane na żywo w Polsacie telewizyjne show poprowadzili Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz i Maciej Rock. Co wiemy o nowej Miss Polski? Do kogo powędrowały pozostałe wyróżnienia? Sprawdź i zobacz zdjęcia z wielkiego finału wyborów Miss Polski 2018 już teraz poniżej.

Miss Polski 2018 - wyniki

Miss Polski 2018 została Olga Buława. Poza Olgą w ścisłej czołówce konkursu znalazły się jeszcze: Karina Szczepanek (22), Joanna Babynko (1), Kinga Wawrzyniak (26) oraz Marta Kaczmarczyk (11), które zostały kolejnymi Wicemiss Polski 2018. Podczas finałowej gali przyznano także dodatkowe wyróżnienia:

  • Joanna Babynko została Miss Widzów Polsatu
  • Joanna Babynko została też Miss Wirtualnej Polski

Miss Polski 2018 - kim jest Olga Buława?

Nowa Miss Polski, Olga Buława ma 27 lat i pochodzi ze Świnoujścia. Buława jest absolwentką wydziału prawa, ale pracuje jako stewardessa. Wybrała ten zawód, bo uwielbia podróżować. Teraz, odkąd nosi koronę Miss Polski, tych podróży czeka ją całkiem sporo!

Jestem bardzo wzruszona, dziękuję wszystkim za wsparcie. Naprawdę nie wiem, co jeszcze powiedzieć, jestem w szoku, nie spodziewałam się - powiedziała Miss Polski 2018, Olga Buława.

Zobacz, jak wygląda Miss Polski 2018 w naszej GALERII >>

Gala finałowa Miss Polski 2018 zakończyła tegoroczną edycję Festiwalu Piękna w Krynicy-Zdroju. Przypomnijmy, że podczas trwającej trzy dni imprezy wybrano nie tylko najpiękniejszą Polkę, ale także Miss i Mistera Supranational.

SPRAWDŹ TEŻ: Finalistki Miss Polski 2018 w strojach kąpielowych [ZDJĘCIA]