"Taniec z Gwiazdami" 2018 bez Filipa Bobka! Aktor znany z seriali "Singielka". "Przyjaciółka" i "BrzydUla" zaprzecza informacjom o swoim udziale we wiosennej edycji tanecznego programu Polsatu. O tym, że od marca ma występować w popularnym show zaskoczony Filip Bobek dowiedział się od... swoich znajomych. Okazuje się, że nie wszystkie nazwiska na opublikowanej przez jedną z gazet liście uczestników show zostały podane poprawnie.

Nie wystąpię. Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale trzymam kciuki za wszystkich uczestników, którzy wezmą udział, chociaż nie wiem, bo skoro ja jestem nieprawdziwy na tej liście, to nie wiadomo, ile jeszcze jest tam małych fakapów - wyznał w rozmowie z Plejadą.

ZOBACZ: POPEK wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"! Kto będzie jego partnerką?

Taniec z Gwiazdami 2018 bez Filipa Bobka

Wszyscy zastanawiają się teraz, jak doszło do tego, że Filip Bobek znalazł się na liście uczestników "Tańca z Gwiazdami" 2018, choć nigdy nawet nie prowadził rozmów na ten temat z telewizją Polsat. Jak wynika z naszych ustaleń, wpadka gazety najprawdopodobniej wynikła przez zbieżność brzmienia nazwiska aktora i pseudonimu rapera, który rzeczywiście wystąpi w programie. Chodzi tutaj oczywiście o Popka, którego udział w "Tańcu z Gwiazdami" potwierdzono już oficjalnie na profilach show.