Filip Bobek rzadko pokazuje się w mediach plotkarskich. Aktor bardzo dba o życie prywatne, dlatego do mediów docierają jedynie informacje, które sam publikuje na swoich kontach społecznościowych.

Dzięki swojej roli w serialu "Brzydula", Bobek stał się jednym z największych amantów polskiego kina. Obecnie gra w serialu "Singielka", gdzie wciela się w postać Mikołaja, mężczyzny, który dla sukcesu jest w stanie zrobić wiele. Filip w wolnym  czasie rozwija swoją pasję, jaką jest fotografia, dlatego na jego Instagramie często mamy okazję zobaczyć portrety bohaterów serialu. 

Aktualnie Filip Bobek postanowił zrobić sobie krótką przerwę od planu zdjęciowego i wybrał się na wakacje. Podzielił się z fanami zdjęciami z wyjazdu. Choć jeszcze niedawno wspominał, że specjalizuje się w fotografowaniu głównie portretów, to tym razem próbuje swoich sił w  fotografowaniu przyrody. Nic dziwnego, takie widoki trzeba pokazywać szerszej publiczności, choć Bobek stawia głównie na skromny, czarno-biały filtr. Pierwsza fotografia pochodzi z Barcelony - aktor sfotografował się pod słynną katedrą Sagrada Famila. Kolejne zdjęcia wskazują prawdopodobnie na południe Francji - Bobek celowo nie podaje lokalizacji. Możemy się więc tylko domyślać...

Zobaczcie wszystkie zdjęcia z wakacji Filipa Bobka!