Filip Chajzer znów zostanie ojcem! Zygmunt Chajzer znów będzie dziadkiem! Partnerka Filipa Chajzera jest w ciąży! - to nagłówki, które dziś przeczytacie najczęściej na polskich portalach plotkarskich. Czy to prawda? Tak! Filip Chajzer naprawdę ponownie będzie ojcem. Jego partnerka jest w ciąży. To z pewnością olbrzymia radość dla Chajzera. Bo dziennikarz i prezenter telewizyjny kilka lat temu przeżył ogromną tragedię. W wypadku zginął syn Filip Chajzera i jego ówczesnej żony, Małgorzaty Walczak. Synek Chajzera jechał samochodem ze swoim dziadkiem ze strony matki. Mężczyzna nagle stracił panowanie nad samochodem i doszło do wypadku. 10-letni Maksymilian Chajzer zmarł na miejscu. Było to jedyne dziecko Filipa Chajzera. Dziennikarz doznał potwornego wstrząsu i korzystał ze wsparcia medycznego, by jakoś poradzić sobie z tą wielką tragedią. Na szczęście w końcu udało mu się stanąć na nogi. O tym, jak zmaga się z depresją, informował swoich fanów na Facebooku, a oni go wspierali. Również dzięki ich sympatii i słowom otuchy Filip Chajzer powrócił do życia. Syna wspierał także Zygmunt Chajzer. Był przy nim również w czasie rozwodu z byłą już dziś żoną i matką Maksymiliana. Dziś młody Chajzer jest ponownie szczęśliwy u boku nowej partnerki. Jak się okazuje, jest ona w ciąży! Filip Chajzer znów będzie ojcem! Informację o tym, że partnerka Chajzera jest w ciąży, potwierdził już Zygmunt Chajzer.

W rozmowie z Super Expressem ojciec Filipa Chajzera powiedział:

No podobno tak ma być, że Filip spodziewa się dziecka. Ja się bardzo cieszę. Jestem bardzo szczęśliwy, że będę dziadkiem, bardzo. O szczegóły proszę zapytać Filipa.

Filip Chajzer na Facebooku może się pochwalić prawie 660-cioma tysiącami (!) fanów. Na pewno już niedługo skomentuje najnowsze doniesienia mediów. Czy obwieści publicznie, że wkrótce po raz drugi zostanie ojcem? To się okaże! Media nieoficjalnie informują, że dziecko Chajzera przyjdzie na świat już za pięć miesięcy.

Filipowi i jego partnerce składamy serdeczne gratulacje!