Filip Chajzer i Tomasz Karolak mogą mieć spore problemy. Prokuratura bada sprawę molestowania seksualnego w kontrowersyjnym zadaniu z ostatniej edycji "Ameryka Express". Przypomnijmy, że po emisji 10. odcinka programu do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji skierowano sześć skarg od osób prywatnych, a do prokuratury trafiło zawiadomienie od Fundacji Feminoteka i Fundacji przeciwko Kulturze Gwałtu im. Margarete Hodgkinson o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na tle seksualnym. Chajzer i Karolak mieli siłą zmuszać przypadkowe napotkane kobiety do pocałunków, a Karolak miał dodatkowo złapać jedną z nich za pierś. Prokuratura nie zamknęła sprawy, lecz zdecydowała się na podjęcie czynności wyjaśniających.

Chajzer i Karolak w sądzie za molestowanie seksualne?

Prokuratura przesłuchała już w charakterze świadka przedstawiciela Fundacji, która złożyła zawiadomienie. Stacja TVN przekazała też już dodatkowy materiał wideo.

- Po uzyskaniu i analizie dodatkowego nagrania, prokurator podejmie decyzję co do dalszego toku postępowania - powiedział w rozmowie z "Faktem" Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie. 

Chajzer i Karolak także mogą zostać wkrótce przesłuchani przez prokuratura.

Zobacz zdjęcia Filipa Chajzera i Tomasza Karolaka z "Ameryka Express" w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Ameryka Express 2: pierwsi uczestnicy ujawnieni. Sprawdź, kto wystąpi!