Filip Chajzer poinformował na Instagramie, że jego ojciec - Zygmunt Chajzer, podda się dziś poważnej operacji. Podczas rutynowych badań 66-letni prezenter dowiedział się o schorzeniu, które wykryte zaledwie kilka miesięcy później, mogłoby wyrządzić istotne szkody w jego organizmie. - Drodzy, wiecie jak ważna jest dla mnie relacja z ojcem. Uwielbiamy cieszyć się wspólnym czasem. Każda niedziela jest naszym świętem, nie mówiąc o imieninach czy urodzinach. Moje jutrzejsze urodziny będą jednak inne. Tata życzenia złożył mi wczoraj. Dziś ma poważną operację - zaczął na Instagramie Filip.

Zygmunt Chajzer podda się poważnej operacji - co mu dolega?

Filip Chajzer poprosił fanów, aby trzymali kciuki za jego ojca i opisał, w jaki sposób Zygmunt Chajzer dowiedział się, że z jego zdrowiem jest coś nie tak.

- Proszę trzymajcie kciuki za jego zdrowie. Ten post ma bardzo ważne przesłanie. Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. Tyle o tym piszę, sam się badam, głupio byłoby nie przycisnąć ojca do rutynowej kontroli. Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka. A jednak z badania wyszło jasno. Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle... To był ostatni dzwonek. Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie - wyślijcie ich na badania - szczerze wyznał.

W komentarzach pod postem nie brakuje słów wsparcia od fanów oraz znanych gwiazd, m.in. Gosi Ohme, Pauliny Krupińskiej, czy Magdy Steczkowskiej.

My również trzymamy kciuki za Zygmunta Chajzera i jego pomyślną operację.