Filip Chajzer to jeden z najbardziej popularnych ostatnio dziennikarzy. Przychylność i sympatię widzów stacji TVN zdobył dzięki otwartości oraz poczuciu humoru, które nie opuszcza go nawet w trudnych sytuacjach.

Dziennikarz kilka dni temu udał się na zasłużony wypoczynek.Filip Chajzer wybrał się na wakacje marzeń na Zanzibar. Jak się okazuje, reporter Dzień Dobry TVN nie wypoczywa tam sam. Na długo wyczekiwanych wakacjach towarzyszy mu partnerka, Małgorzata Walczak.

Filip Chajzer spotykaja się  z nią od dwóch lat. Para rzadko wypowiada się na swój temat publicznie. W sieci trudno więc szukać ich wspólnych zdjęć. Dziennikarz od czasu do czasu uchyla jednak rąbka tajemnicy. Niedawno zaskoczył swoich fanów zdjęciem... plastikowego pierścionka zaręczynowego.  

Może i z plastiku… ale ważne, że od serca! Ono jest przecież najważniejsze… - podpisał zdjęcie dziennikarz.

Choć podpis do zdjęcia utrzymany jest w charakterystycznym dla prezentera żartobliwym tonie, zdjęcie wywołało falę komentarzy. Fani zaczęli się zastanawiać, czy Filip Chajzer faktycznie zdecydował się na sformalizowanie związku z nową partnerką.

Zobacz: Filip Chajzer Oświadczył się? To nie jest typowy pierścionek zaręczynowy

Dziennikarz nie odniósł się do plotek na ten temat, więc wielu fanów potraktowało to jako żart. Filip Chajzer pochwalił się jednak kolejnym zdjęciem. Tym razem pokazał na nich swoją ukochaną! Oczywiście prezenter z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru dołączył do zdjęcia ciekawą historię. Przypomniał, że Małgorzatę Walczak (do niedawna dziennikarka TVP INFO) spotkała niedawno przykra sytuacja, która skutkowała jej odejściem z pracy. Na szczęście cała historia miała pozytywny finał.

Filip Chajzer nie tylko pochwalił się ukochaną, ale dodał zdjęcie z prawdziwie romantyczną scenerią. Fani od razu dostrzegli, że wygląda to jak idealny moment na... oświadczyny. Czy dziennikarz w końcu zdobył się na ten ważny krok?