Filip Chajzer został ojcem! Radosną wiadomość na temat narodzin dziecka potwierdził jako pierwszy szczęśliwy dziadek Zygmunt Chajzer, który przy okazji zdradził też płeć i imię dziecka. Filip Chajzer i była dziennikarka TVP Małgorzata Walczak przywitali w czwartek na świecie swoją pierwszą pociechę. To chłopiec czy dziewczynka? Wszystko jest już jasne!

ZOBACZ: Do kogo jest podobna córka Lewandowskich? Do Anny czy do Roberta? Już wiadomo!

Filip Chajzer - syn

Filip Chajzer sam na razie nie pochwalił się wprost, że już został ojcem. Prowadzący program "Mali Giganci" opublikował jedynie w czwartek w nocy dość wymowny post na Facebooku, w którym... pozdrowił wszystkie karmiące matki.

Szczegóły na temat narodzin dziecka zdradził za to zamiast niego jego znany ojciec, Zygmunt Chajzer. Dzięki niemu wiemy już, że dziennikarz i jego piękna partnerka przywitali na świecie syna - Jerzego Chajzera. Co jeszcze powiedział uradowany dziadek?

- Wszystko przebiegło bez problemu. Dostał 10 punktów w skali Apgar i wszystko jest w jak najlepszym porządku - powiedział Zygmunt Chajzer w rozmowie z serwisem "Plejada".

Serdeczne gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców od całej redakcji Gala.pl!