Filip Chajzer po raz kolejny stał się ofiarą hejterskiego ataku w sieci. Tym razem, dziennikarz nie zawahał się i opublikował obraźliwą treść wiadomości.

Filip Chajzer opublikował na swoim Facebooku obraźliwy komentarz jednej z internautek. Co prawda, nie wiadomo, czy konto z którego wysłano wiadomość jest prawdziwe, ale sama treść wiadomości jest wyjątkowo okrutna. 

Hejterka stwierdziła, że rodzinne nieszczęście pomaga reporterowi "Dzień Dobry TVN" w robieniu kariery. 

- Panie Chajzer smierc syna niczego nie nauczyła! Wygląda na to że nawet pomogła w robieniu kariery!! Ale spotka pana nastepna tragedia i to nie jedna! Do puki doputy nie zacznie pan szanowac innych Pana Syn nie zazna spokoju- napisała. [pisow. org.]

Internauci od razu pospieszyli ze słowami wsparcia pod wpisem dziennikarza. Filip Chajzer nie spodziewał się aż takiego odzewu.

"Z całego serca dziękuję za wasze wsparcie. To dla mnie bardzo ważne. Wiedzieć, że nie jestem sam w obliczu takiej bezmyślności. Bezcenne wręcz. Nie umiem i nie chcę opowiadać, czy publicznie okazywać tego, co czuję. Walczę o każdy kolejny dzień z całej mojej siły. Na szczęście mam jej coraz więcej. Takich wiadomości jak ten post dostaję kilka w miesiącu" - wyznał dziennikarz.

Jeszcze niedawno najbardziej znienawidzoną osobą był Jarosław Kuźniar, teraz hejterzy dopadli FIlipa Chajzera. Kto tym razem padnie ofiarą hejtu?

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: FILIP CHAJZER Dziennikarz zmienił nazwisko?!