Filip Chajzer w niedzielę z premedytacją dodał na swoim Facebooku zdjęcie swojej siostry, które udostępnił z jej Instagramu. Na fotce widzimy wyjątkowo chudą Weronikę Chajzer, z którą akurat tego dnia dziennikarz udał się na obiad. I choć zdjęcie pochodziło sprzed kilku dni, to jednak dziennikarz podpisał je adekwatnie do sytuacji:

"Byłem dzisiaj z siostrą na obiedzie u Włocha i ona nie zamówiła tiramisu... Świnia, zero solidarności z ludzką słabością!"

Filip Chajzer pokazał zdjęcie siostry - reakcje

Ten zabawny podpis nie odciągnął jednak uwagi internautów od zdęcia, które zamiast zachwycić, mocno zaniepokoiło fanów dziennikarza. Ci zarzucili siostrze Chajzera, że ta jest znacznie za chuda. Sylwetka dziewczyny jest faktycznie niepokojąco drobna, a zamiast mięśni na pierwszy plan wysuwają się kości i żebra. Jak się jednak okazuje, taka sylwetka Weroniki Chajzer to bynajmniej nie kwestia głodówek, ale ciężkich treningów, które ta sobie regularnie funduje. Weronika Chajzer bardzo dba bowiem o swoją sylwetkę i intensywnie ćwiczy na siłowni, co możemy na bieżąco obserwować na jej Instagramie. Internauci najwyraźniej jednak tego nie sprawdzili, bo oda razu zalali fanpage Chajzera takimi oto komentarzami:

„Ta kobieta wygląda źle. Być może to kwestia światła, filtra ale niepokojące jest również to, że zamieszcza takie zdjęcia, na których wygląda na zagłodzoną”

"Trzeba dać jej jeść"

"Panie Filipie, proponuję jednak na siłę wepchnąć to tiramisu siostrze, bo te żebra naprawdę są niepokojące"

"W złym kierunku już to zmierza. Filip, dokarm siostrę, proszę. Śliczna dziewczyna i żal patrzeć, jak bardzo już jest szczupła"

Weronika Chajzer cierpi na anoreksję?

Jedna z internautek, która podpisała się nickiem „lekarz”, zasugerowała nawet, że siostra Chajzera jest chora na anoreksję:

„To bardzo przykre, gdy najbliższe osoby nie widzą tak oczywistego problemu. Ta dziewczyna jest chora. Nie, nie jestem ani zazdrosna, ani tłusta, ponadto moje preferencje estetyczne są takie, że zdecydowanie bardziej podobają mi się kobiety szczupłe. Jestem lekarzem i spotykam w pracy osoby z zaburzeniami odżywiania…”

Filip Chajzer odpowiada na komentarze

Filip Chajzer jak zwykle nie pozostawił takiej fali komentarzy bez odpowiedzi. Co napisał w reakcji na komentarze do zdjęcia siostry?

„He he he to dobre. Oczywiście uważam nie jedzenie tiramisu za zboczenie, ale sport (raczej wyczynowy) plus trzymanie michy to raczej nie choroba... Pani doktor.”

Czy jednak dziennikarz na pewno nie ma się o co martwić? W końcu siostra Filipa ma na zdjęciu wklęsły brzuch i ewidentnie widać na nim żebra, a taki wizerunek nie ma za wiele wspólnego ze zdrowym sexy lookiem…

Jakie jest Wasze zdanie? Zajrzyjcie do naszej GALERII i zobaczcie inne fit zdjęcia Weroniki Chajzer. Faktycznie jest za chuda?