Filip Gurłacz zaliczył udany debiut na scenie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W premierowym odcinku 13. edycji show jury wysoko oceniło jego metamorfozę w Emilię Sanecką z zespołu Daj To Głośniej, przyznając mu w sumie aż 22 punkty. Decyzją uczestników, zwycięzcą ostatecznie został jego kolega z planu filmu Jana Komasy "Miasto 44", Maurycy Popiel. Aktor jednak nie daje za wygraną. W drugim odcinku programu wciela się w jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci świata hip-hopu. Jako raper Eminem, bo to o nim mowa, otrzymał za zadanie jak najwierniej odtworzyć jego występ z przebojem "Not Afraid".

Filip Gurłacz jako Eminem

- Ja się wychowałem na tym hip-hopie - zdradza Filip w rozmowie z Maciejem Dowborem.

- Jestem jeszcze z tych czasów, w których robiliśmy freestyle pod klatkami na blokach (…). W ogóle nie było takiej osoby, która by nie znała Eminema - mówi.

Co sprawia mu największą trudność jeśli chodzi o wcielenie się w sławnego rapera?

- Jeśli chodzi o Eminema, w tym karabinie wokalnym, który on posiada… łamie rytm, bawi się dźwiękiem, rytmem, miesza to jak chce, żongluje tym – opowiada Filip. I dodaje: Eminem jest takim artystą, który nie tylko rapuje, nie wychodzi i nie robi tego „na olewce” (…) tylko jest bardzo emocjonalny w tym wszystkim. Ma osobisty stosunek do każdego wypowiedzianego wersu - tłumaczy aktor.

Metamorfoza Filipa Gurłacza w Eminema okaże się hitem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13"? O tym przekonamy się już w sobotę, 15 marca, podczas premierowej emisji drugiego odcinka show w Polsacie. Fragment tego występu do obejrzenia u nas już teraz poniżej.