Recenzja filmu "Botoks" Karoliny Korwin Piotrowskiej sprawiła, że wielu internautów na nowo przemyślała swoją decyzję o pójściu do kina na nowy film Patryka Vegi. Dziennikarka znana ze swoich szczerych do bólu komentarzy na temat show-biznesu w 12 dosadnych punktach praktycznie bowiem zmiażdżyła "Botoks" na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Zdaniem prowadzącej nowy program "DKF" w TVN Fabuła, głośna produkcja powinna nosić tytuł "Aborcja" lub "Martwica mózgu". Mocno? To jeszcze nic. Korwin Piotrowska uważa, że wszystko, co najlepsze w "Botoksie" można praktycznie zobaczyć... w kilkuminutowym zwiastunie filmu.

 - Jeśli mało wam tabloidów, mentalnego bruku, krzyczących tytułów, płytkości emocji i informacji, dosłowności opowiadanej grubą kreską, bez chwili na jakąkolwiek refleksję, na włączenie funkcji myślenia w mózgu, to jest film dla was...Tak, on odmóżdża - pisze Karolina Korwin Piotrowska.

Znawczyni kina i show-biznesu nie pozostawiła też suchej nitki na obsadzie i chwali zaledwie trzech aktorów z gwiazdorskiej obsady filmu: Agnieszkę Dygant, Katarzynę Warnke i... Tomasza Oświecimskiego.

 - Szkoda. Ale ten film może okazać się zimnym prysznicem dla wielu karier. Choć pewnie okładki i reklamy oraz ścianki się posypią. Coś za coś - czytamy w ostrej recenzji.

Karolina Korwin Piotrowska miażdż "Botoks" Patryka Vegi

Co ciekawe, opinia Karoliny Korwin Piotrowskiej na temat "Botoksu" spotkała się z ogromnym hejtem w mediach społecznościowych. Jak donosi sama dziennikarka, wielu internautów zareagowała bardzo agresywnie na jej recenzję najnowszego filmu Patryka Vegi. 

- Kochani! Odzew po recenzji pewnego dzieła jest ogromny. Niektórzy wyzywają mnie od Żydówek, lewaków, szambo dziennikarek, TVN-owskich gówien i bezpłodnych ciot i chcą mi kupić bilet do Izraela - czytamy na fan page'u Karoliny Korwin Piotrowskiej dzień po opublikowaniu głośnej recenzji.

Pełną treść recenzji filmu "Botoks" autorstwa Karoliny Korwin Piotrowskiej możecie sprawdzić poniżej.

A co o swoim kontrowersyjnym filmie sądzi sam Patryk Vega? Między innymi o tym reżyser opowiedział w ekskluzywnym wywiadzie w naszym talk-show "Gala Studio". Z twórcą "Botoksu" rozmawiała Natalia Hołownia, redaktor prowadząca Gala.pl.