Biografia Anny Przybylskiej w formie książki to jak na razie jedyne upamiętnienie zmarłej przed trzema laty aktorki. Pomimo tego, że wstępne prace nad filmem o życiu Anny Przybylskiej rozpoczęły się już parę lat temu, to produkcja praktycznie stanęła w martwym punkcie. Twórcy mają problem nie tylko z ekipą filmową, ale także z rodziną aktorki, która ma sporo zastrzeżeń. Okazuje się, że wciąż nie wybrano odtwórców głównych ról, co stawia produkcję pod wielkim znakiem zapytania. Co więcej, rodzinie nadal nie przedstawiono finalnej wersji scenariusza.

- Najbliżsi mają zastrzeżenia, bo scenariusz nie jest gotowy i wciąż jest poprawiany. Jeżeli nie zostanie zaakceptowany, to film nie powstanie. W sumie coraz więcej rzeczy na to wskazuje. Piwowarski nie ma ciągle aktorów, którzy zagraliby główne role, nawet nie wybrał miejsc, w których kręcono by zdjęcia. Lista niedociągnięć zdaje się nie mieć końca, a rodzina aktorki nie zgodzi się, by opowieść o Ani była słabej jakości - podaje "Fakt" powołując się na swojego informatora.

ZOBACZ: ANNA PRZYBYLSKA walczyła z depresją! Nikt z bliskich nie wiedział, że był to pierwszy objaw choroby...

Anna Przybylska - co z filmem o aktorce?

Co Agnieszka Kubera powiedziała na temat aktualnej sytuacji z filmem? Siostra Anny Przybylskiej dość wymijająco odnosi się do najnowszych rewelacji.

- Nie wiemy, co będzie dalej i czy film powstanie. Cieszymy się tym co mamy, czyli książką o Ani, która właśnie wyszła - wyznała siostra Anny Przybylskiej.

Kogo widzielibyście w roli Anny Przybylskiej, gdyby film o zmarłej aktorce jednak powstał?