Margaret nie zagra w filmie o Violettcie Villas. Dlaczego młoda polska piosenkarka nie dostała tej roli? Mogłoby się przecież wydawać, że ogromna rozpoznawalność, talent wokalny, doświadczenie sceniczne i łudzące podobieństwo do śpiewaczki w okresie jej świetności czynią z Margaret wręcz idealną kandydatkę do wcielenia się w tę charyzmatyczną postać. Co więc poszło nie tak? Jak donosi informator WP Gwiazdy, dla 26-latki zagranie kobiety z licznymi problemami okazało się wyzwaniem aktorskim, które niestety ją przerosło.

- Margaret wypadła fantastycznie wokalnie. Niestety, aktorsko była daleko w tyle. Z tego względu szybko z niej zrezygnowano - zdradziła osoba pracująca przy produkcji nadchodzącego filmu.

ZOBACZ: MARGARET, DODA, SZPAK na Różach Gali 2017. Kto zadał szyku? [GALERIA]

Film o Violettcie Villas bez Margaret

Kto zagra Violettę Villas w filmie o jej spektakularnej karierze i burzliwym życiu osobistym? Poszukiwania odtwórczyni tej roli wciąż trwają. Co ciekawe, na castingu do filmu była podobno widziana też m.in. Anna Ilczuk, czyli Falska z "Ptaki śpiewają w Kigali" i Emilia Śmiałek z "Pierwszej miłości". Twórcy filmu chcą teraz jednak postawić na aktorkę, która nie jest jeszcze znana w polskim show-biznesie. Wpływ na ich ostateczną decyzję w sprawie obsady ma mieć też syn Violetty Villas.

Kogo widzielibyście w roli Violetty Villas?