Prace na planie filmu o Zenku Martyniuku rozpoczęły się. Tym samym poznaliśmy w końcu odtwórców głównych ról w filmowej biografii lidera grupy Akcent. Choć wcześniej mówiło się w mediach o udziale takich gwiazd, jak Jakub Braciak, to producenci ostatecznie postawili na mniej opatrzone twarze. Jak informuje "Super Express", w króla disco polo wcieli się dwóch aktorów. Młodego Zenka z początków kariery gra 24-letni Jakub Zając, aktor znany m.in. z serialu "Belfer" i filmu "Najlepszy". W starszego autora hitu "Przez Twe Oczy Zielone" wcielił się z kolei 39-letni Krzysztof Czeczot, znany m.in.  z takich produkcji, jak "Gotowi na wszystko. Exterminator", "Pitbull. Nowe porządki", "Dom zły" i "Porady na zdrady". Sprawdź, kto jeszcze znalazł się w obsadzie filmu o Zenku Martyniuku poniżej.

Kto zagra w filmie o Zenku Martyniuku?

Jak udało się ustalić tabloidowi, żonę Zenona Martyniuka gra 34-letnia Klara Bielawka, która ma na swoim koncie role w "1983", "Dniu kobiet", "Wyjeździe integracyjnym", "Rewersie" i "Fudze". W postać Ryszarda Warota, muzyka zespołu Akcent, wciela się Karol Dziuba. Do tej pory mogliście go oglądać chociażby w serialach "O mnie się nie martw" i "Bodo", a także w filmach "Gwiazdy" i "Wszystkie zwierzęta na poboczu autostrady".

Pierwszy klaps filmu o roboczym tytule "Zenek" padł na Podlasiu w popularnej w latach 90. dyskotece. Na planie produkcji obecny był sam Martyniuk, który przyglądał się pracom ekipy. Podobno jest zadowolony z dotychczasowych efektów.

Zobacz zdjęcia aktorów z obsady filmu o Zenku Martyniuku w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: SYN ZENKA MARTYNIUKA został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka