Anna Przybylska była jedną z ulubionych aktorek Polaków. Zachwycała nie tylko talentem i urodą, ale również pogodnym charakterem. Wystąpiła w wielu filmach oraz serialach, a jej karierę przerwała tragiczna diagnoza: rak trzustki. Aktorka długo leczyła się w klinice w Szwajcarii, przeszła również skomplikowaną operację usunięcia guza, niestety nie udało jej się wygrać walki z nowotworem. Przybylska zmarła w 2014 roku zostawiając Jarosława Bieniuka i trójkę dzieci pogrążonych w żałobie.

"Pojedynek mistrzów" z Anną Przybylską trafi do kin? Jest komentarz Jarosława Bieniuka

Fani do dziś chętnie oglądają produkcje z udziałem Anny Przybylskiej, w związku z czym pojawił się pomysł, aby na ekrany wypuścić film, w którym aktorka wystąpiła przed laty, a który nigdy nie ujrzał światła dziennego. W 2004 roku artystka pracowała na planie filmu "Pojedynek mistrzów", który reżyserował Gerwazy Reguła. Zdjęcia przerwano ze względu na wycofanie się sponsora i nigdy nie wznowiono. Teraz jednak twórcy chcą dokończyć obraz za pomocą najnowocześniejszych technik.

Tygodnik "Dobry Tydzień" zapytał partnera aktorki Jarosława Bieniuka, co sądzi o tym nietypowym pomyśle. - Jeśli ktoś będzie w stanie zrobić to dobrze, to na pewno byłoby to wielkie przeżycie i dla fanów, i dla nas, najbliższych. Nie słyszałem, by w Polsce ktoś robił takie rzeczy, więc byłby to precedens - wyznał Bieniuk.

Myślicie, że produkcja rzeczywiście trafi na wielki ekran?