Już dzisiaj finał największego hitu tej jesieni, czyli Azja Express! Będziecie oglądać? Kto ma sznasę na wygranie pierwszej edycji formatu?

W zeszłym tygodniu z show pożegnali się Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański a tym samym programie TVN zostały tylko trzy finałowe pary: Iza Miko i Leszek Stanek, Michał Żurawski i Ludwik Borkowski oraz Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska. Która z nich wygra dzisiejszy, finałowy odcinek? Przekonamy się ok. godziny 22.30.

ZOBACZ: AZJA EXPRESS To już pewne! Druga edycja będzie kręcona w Indiach!

Już dziś rozegra się finał morderczego wyścigu po Azji. Na metę programu w Tajlandii dotrą tylko dwie pary. Która finalnie wygra format? Tego producenci nie zdradzą do ostatniej chwili, przez co dziś wieczorem emocje sięgną zenitu!

W ostatnim, zeszłotygodniowym odcinku para, która poradziła sobie najlepiej z pierwszym zadaniem wygrała spokojną i komfortową podróż do Bangkoku, a tym samym udział w ostatnim etapie wyścigu. Były to Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska. Pozostałe 3 pary, które miały mniej szczęścia, musiały walczyć o miejsce w finale w ostatecznym starciu. Po zaciętej walce z show na etapie półfinału pożegnali się Pascal i Paweł. Dlaczego odpadli?

POLECAMY: DOROTA MASŁOWSKA ostro krytykuje „Azja Express” i Renatę Kaczoruk

Mimo zaciętych starań i walki do ostatniej sekundy, Pascal Brodnicki dobiegł na metę ostatniego odcinka wyścigu jako ostatni a tym samym wyeliminował z programu siebie i swojego kompana Pawła Dobrzańskiego. Ich przygoda z show się skończyła, przez co szansę na udział w finale zyskały 2 pozostałe pary w składzie: Iza Miko i Leszek Stanek oraz Michał Żurawski i Ludwik Borkowski. I to właśnie oni będą walczyć o miano zwycięzcówAzja Expressz Agnieszką Włodarczyk i Marią Konarowską.

Która para zwycięży: męska, damska czy mieszana? Za którą z nich najbardziej trzymacie kciuki?

Finał programu już dziś wieczorem, o 21.30 na TVN.

Tymczasem zobaczcie, jak swój udział w show wspominają Iza Miko i Leszek Stanek. W Gala Studio zdradzili to Natalii Hołowni: