Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, czy Patricia Kazadi i jej siostra, Victoria? Już 21 kwietnia, w świąteczną niedzielę dowiemy się, kto wygrał "Dance, Dance, Dance". W wielkim finale pierwszej edycji polskiej wersji tanecznego show te dwie pary zmierzą się w walce o nagrodę główną, czyli 100 tysięcy złotych na wybrany przez siebie cel charytatywny. 

Finał "Dance, Dance, Dance" - kto wystąpi?

Oprócz finalistów, na scenie "Dance, Dance, Dance", zobaczymy także występ wszystkich uczestników pierwszego sezonu programu. Duety wykonają wspólną choreografię do hitu "Can’t Stop the Feeling" z repertuaru Justina Timberlake'a. Teledysk do tego utworu sprzed zaledwie trzech lat ma już blisko 1 miliard wyświetleń w serwisie YouTube! To jednak nie wszystko. Swoje niesamowite umiejętności taneczne zaprezentuje na scenie "Dance, Dance, Dance" także jurorka show - Ida Nowakowska.

Kto zwycięży pierwszą polską edycję show? Odpowiedź już w Wielkanoc o godzinie 20:55 w telewizyjnej Dwójce. Przypomnijmy, że zwycięzców programu wyłonią widzowie, którzy będą mogli głosować na swój ulubiony duet wysyłając SMS-y. 

Zobacz zdjęcia z finałowego odcinka "Dance, Dance, Dance" w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan zatańczy w drugiej edycji "Dance, Dance, Dance"?