Finał programu "Projekt Lady 2" obejrzymy w TVN już w poniedziałek wieczorem. Tymczasem odcinek finałowy został nagrany już dawno temu, a TVN ujawnił teraz zdjęcia z wielkiego finału. Na nagraniu pojawiły sie oczywiście trzy finalistki - Anna "Kaja" Kajuth, Julia Jaroszewska i Roksana Gac. Nie zabrakło także słynnych mentorek - Ireny Kamińskiej-Radomskiej i Tatiany Mindewicz-Puacz. Tym razem mentorki zaprezentowały się w wytwornych czarnych sukienkach. A Małgorzata Rozenek? Postawiła na balową błękitną kreację z trenem i opadającym na ramiona dekoltem. Na finał "Projekt Lady 2" przyszła też zwyciężczyni pierwszej edycji programu - Patrycja Wieja! Patrycja wystąpiła w długiej złotej sukni z półgolfem i seksownym rozcięciem na dole. Wyglądała szykownie. A finalistki drugiej edycji "Projekt Lady" naprawdę wyglądały jak damy! Najbardziej swoją stylizacją zaskoczyła Kaja Kajuth. Jak wypadła?

AKTUALIZACJA: Sprawdź, kto wygrał "Projekt Lady 2">>

Kaja Kajuth, Julia Jaroszewska i Roksana Gac pokonały 11 uczestniczek show i, idąc za radami mentorek, dotarły do finału "Projekt Lady 2". To nie była łatwa droga! Największą metamorfozę przeszła Anna "Kaja" Kajuth. Z chłopczycy przeistoczyła się w prawdziwą damę. Kaja trafiła do programu TVN, bo chciała w sobie odnaleźć kobiecość, którą zatraciła w czasie dorastania. Z kolei Julia z trochę nieokrzesanej dziewczyny zmieniła się w pewną siebie kobietę o dobrych manierach i uroczym uśmiechu. A Roksana Gac nabrała powagi.

ZOBACZ TEŻ: Kim jest Patrycja Wieja, zwyciężczyni 1 edycji programu "Projekt Lady"?

Kto wygrał Projekt Lady 2? tego na razie nie wiemy. Choć finał programu odbył się już jakiś czas temu, jest to pilnie strzeżona tajemnica TVN. Ale zwyciężczyni "Projekt Lady 2" objawi nam się już w poniedziałek, 28 sierpnia! Komu kibicujecie?

FINAŁ PROJEKT LADY 2 [NAGRANIE] - ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Co ciekawe, Małgorzata Rozenek zawsze bardzo zżywa się z uczestniczkami "Projekt Lady". Patrycja Wieja była obecna nawet na zeszłorocznym ślubie Rozenek i Radosława Majdana. Prowadząca "Projekt Lady" zaprosiła też mentorki, panią Irenę i panią Tatianę. Czy zbliżająca się 1 rocznica ślubu Rozenek i Majdana będzie kolejną okazją do spotkania poza planem zdjęciowym? I czy na przyjęciu rocznicowym pojawi się zwyciężczyni 2 edycji "Projekt Lady"? Wszystko okaże się już niebawem, bo rocznica ślubu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana już 10 września!