Doczekaliśmy się. Już dziś wielki finał drugiej edycji "Śpiewajmy razem. All together now". Kto w nim wystąpi? Uczestników ostatniego odcinka show wybrało oczywiście 100-osobowe jury pod przewodnictwem samej Beaty Kozidrak, która z powodzeniem zastąpiła w tej roli spodziewającą się swojego pierwszego dziecka Ewę Farną. Drugi sezon programu z wokalistką zespołu Bajm oglądało średnio co tydzień aż 1,23 mln widzów. Sprawdź, kto powalczy o główną nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych już teraz poniżej.

Finał "Śpiewajmy razem" - kto wystąpi?

O zwycięstwo w drugim sezonie "Śpiewajmy razem. All together now" walczy 14 kandydatów, głównie solistów, ale znalazł się też duet i jeden zespół. Poznaj ich wszystkich:

 • Ada i Anna Dijuk
  Śpiewający duet - matka i córka - wystąpiły w pierwszym odcinku programu i zaprezentowały piosenkę „Byłam różą” autorstwa Kayah&Bregović. Występ doprowadził Jacka Dewódzkiego do łez. Pozostała część ściany również była pod wielkim wrażeniem. Właśnie dlatego wzięłam udział w tym programie, żeby przeżyć takie emocje - dodała Beata Kozidrak
 • Beata Noszczyńska
  Beata Noszczyńska jest zapracowaną mamą, ale znajduje czas na realizowanie swoich muzycznych marzeń. Uczestniczka sięgnęła po repertuar Bajmu. Podczas jej występu wstała cała ściana i padła pierwsza setka w edycji!
 • Magdalena Lis
  Dziewczyna pokusiła się o interpretację jednego z przebojów Caro Emerald. Z jakim skutkiem? „A Night Like This” zachwyciło jurorów. Masz bardzo fajny feeling, bardzo ładną barwę głosu. I wyglądasz świetnie! Gratuluję ci, piękny występ - ocenił Marek Kaliszuk.
 • Oscar Jensen
  Oscar zaprezentował utwór Shagy’eggo „Angel”. Reggae zagościło w sercach setki jurorów! To było bardzo fajne. Masz świetny, mocny głos - ocenił Ras Luta, który lubuje się w podobnych rytmach. Wtórowała mu Beata Kozidrak: Powiem jedno - Oscar dla Oskara! - skomentowała żartobliwie gwiazda.
 • Roman Jarząbek
  Roman wystąpił w trzecim odcinku z piosenką „Gdy nie ma dzieci” Kultu. Cover oceniono bardzo wysoko, a pochwałom nie było końca. Masz fajną barwę głosu - mówiła liderka Bajmu. Bardzo dobrze. Zrobiłeś show - skomentował z kolei Paolo Cozza.
 • Bartosz Kurkiewicz
  Bartosz Kurkiewicz odświeżył pamięć o Franku Kimono i jego przeboju „King Bruce Lee Karate Mistrz”. W ten sposób zafundował widzom i jurorom rozrywkę w najczystszej postaci.  Mamy wiosnę! Mamy się radować! O to właśnie chodzi - ocenił Paweł Jasionowski z zespołu Masters.
 • Patrycja Drab
  Patrycja zdecydowała się na wielki przebój Whitney Houston „I Wanna Dance With Somebody”.  Dynamiczne wykonanie zachwyciło jurorów: Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Piękny utwór, choć niełatwy - skomentowała Beata Kozidrak.
 • Kinga Kutrzuba
  Kinga muzyczny talent ma zapisany w genach! Jej przezabawne i pełne gracji wykonanie hitu „Gdzie ci mężczyźni” Danuty Rinn zebrało bardzo pochlebne opinie: Śpiewaj! Wyglądasz bosko! Scena cię kocha! - oceniła Papina McQueen.
 • Triple Madness
  To jedyny zespół w zestawieniu finalistów drugiej edycji „Śpiewajmy razem”. Muzycy z Rzeszowa postawili na „I Want It All” Queen. Ryzyko się opłaciło! Energia, jaką zaprezentowali na scenie, była nie do powtórzenia.
 • Salwin Merstein-Siwak
  „Jimmy”, tak nazywają go znajomi, zaśpiewał utwór „Napraw” zespołu LemON. Jego gorąca romska krew sprawiła, że z krzeseł wstała cała ściana jurorów. Jestem zachwycona tym, co usłyszałam - skomentowała Ola Szwed.
 • Andrzej Chrzanowski
  Andrzej wybrał bardzo emocjonalny utwór, czyli „Kołysankę dla nieznajomej” z repertuaru Perfectu. Ściana jurorów była zafascynowana jego pełnym romantyzmu występem: Masz piękną barwę głosu. Elegancko! Życzę ci, żebyś mógł nagrać płytę - powiedziała Beata Kozidrak.
 • Tomasz „Tom” Filipczak
  Polak z indiańską duszą - tak najprościej można opisać Tomka. Jego tajemniczy wygląd i stylizacja z pazurem zahipnotyzowały jurorów. Bluesman sięgnął po „Kto nie kochał” Piotra Cugowskiego i sprawił, że pokochała go… cała „setka”.
 • Janek Więckowski
  Uczestnik zaskoczył jurorów doborem repertuaru. Wykonał bowiem hit Britney Spears „Baby One More Time”. Ten nietypowy cover zachwycił sędziów. Ta piosenka jest też rock’n’rollowa i udowodniłeś, że rock rządzi światem - mówił Jacek Dewódzki.
 • Aicha Słoniec
  Aicha wykonała utwór „Set Fire To The Rain” Adele. Śpiewasz tak zawodowo, masz taką głębię, taki ogień i power w głosie, że jestem pod wielkim wrażeniem - chwaliła wykon Beata Kozidrak. - Moim zdaniem śpiewałaś tę piosenkę całą sobą, wkładałaś w to całą siebie - skomentował Paweł Jasionowski.

Zobacz zdjęcia finalistów 2. edycji "Śpiewajmy razem. All together now" w GALERII >>

SPRAWDŹ: Polsat SuperHit Festiwal 2019 - kto wystąpi w Sopocie? [PROGRAM, ARTYŚCI, BILETY]