Finał „Top Model” 2018 przed nami. Już dziś wieczorem przekonamy się, kto wygra 7. polską edycję show modellingowego: Anna Markowska, Hubert Gromadzki czy Kasia Szklarczyk! W finałowym odcinku na żywo cała trójka zawalczy o wygraną w programie i związane z nią nagrody. Zwycięzca 7. edycji „Top Model” otrzyma kontrakt z międzynarodową agencją modeli i modelek, 100 tysięcy złotych oraz sesję okładkową w „Glamour” - jednym z najbardziej popularnych magazynów. Co zatem będzie działo się podczas wielkiego finału „Top Model” 2018? Sprawdź poniżej:

Finał „Top Model” 2018 - kto wystąpi?

Odcinek finałowy „Top Model” 2018 będzie prawdziwym modowym show! Widzowie TVN obejrzą podczas niego uczestników w trzech pokazach wiodących polskich projektantów - Roberta Kupisza, Dawida Wolińskiego oraz duetu Paprocki&Brzozowski. Po raz pierwszy w historii programu oprawę muzyczną pokazów stworzą śpiewające na żywo gwiazdy - wystąpią Daria Zawiałow, The Dumplings oraz Smolik&Kev Fox. Jak co edycję wydarzenie poprowadzą Joanna Krupa i Michał Piróg. Zwycięzcę „Top Model” 2018 wyłonią zaś w głosowaniu smsowym widzowie TVN. A wy za kogo najmocniej trzymacie kciuki? Za AnnęMarkowską, Huberta Gromadzkiego czy Kasię Szklarczyk?

Finał „Top Model” 2018 - gdzie i kiedy oglądać? 

"Top Model" 2018 to bijące rekordy oglądalności międzynarodowe reality show emitowane na antenie TVN. Odcinki można obejrzeć w każdy poniedziałek o 21.30Finał „Top Model” 2018 można obejrzeć już dziś, w poniedziałek 26 listopada 2018, a po zakończeniu odcinka także na platformie player.pl.

ZRÓB KONIECZNIE: QUIZ: Którym finalistą Top Model 7 jesteś?

Finał „Top Model” 2018 - zwiastun