Dziś, we wtorek 29 listopada 2016, poznamy zwycięzcę szóstej edycji Top Model.  O kontrakt z agencją Avant i 100 tysięcy złotych walczą: Daria Zhalina, Patryk Grudowicz i Ewa Niespodziana. W finałowym odcinku wzięło udział trzech finalistów, ale w ostatecznej rozgrywce weźmie udział dwóch uczestników. Kto pożegnał się z programem w finałowym odcinku Top Model?

Top Model 6 finał - kto odpadł?

W finałowym odcinku Top Model, podczas ostatniego starcia, odpadłaEwa Niespodziana. Ewa walczyła z Darią Zhaliną, która odpadła w pierwszej części finałowego odcinka, oraz z Patrykiem Grudowiczem (to Patryk wygrał Top Model 6).

Kim jest Ewa Niespodziana?

Jako dziecko marzyła o tym, by zostać modelką lub aktorką. Uwielbiała przebierać się, w za duże, ciuchy oraz odgrywać przeróżnie role.  Nie potrafi usiedzieć w miejscu, jest odważna, zwariowana i kreatywna. Uważa, że kolejna edycja Top Model jest właśnie dla niej, bo "jest odpowiednią osobą, w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie". Jej największym osiągnięciem jest to, że nauczyła się, mówić głośno czego chce i oczekuje. W ubiegłym roku, zdobyła tytuł Miss Foto, w konkursie miasta Wągrowiec „Lato na Pałukach”. - tak definiuje się modelka na łamach strony programu.

Widzom dała się poznać początkowo jako nieśmiała dziewczyna. Ewa odpadła w 10. odcinku programu wraz z Mateuszem MIlem, ale  Michał Piróg wykorzystał swoją szansę i przywrócił ją do programu. Dziewczyna postanowiła zrobić wszystko, by udowodnić, że zasłużyła na powrót do programu.

ZOBACZ: EWA NIESPODZIANA I MATEUSZ MIL ODPADLI Z "TOP MODEL"! Ale Michał Piróg przywrócił jedno z nich do programu

Niestety, w finałowym odcinku 6. edycji Top Model Ewa odpadła. Zajęła jednak drugie miejsce, przegrywając ostatecznie z Grudowiczem. A mówiło się, że to właśnie Ewa odpadnie jako pierwsza w odcinku finałowym! Zobaczcie w naszej GALERIIwszystkie fotografie z sesji zdjęciowej Ewy Niespodziany!