Dziś, we wtorek 29 listopada 2016, poznamy zwycięzcę szóstej edycji Top Model. O kontrakt z agencją Avant i 100 tysięcy złotych walczą: Daria Zhalina, Patryk Grudowicz i Ewa Niespodziana. W finałowym odcinku wzięło udział trzech finalistów, ale w ostatecznej rozgrywce weźmie udział dwóch uczestników. Kto pożegnał się z programem jako pierwszy w finałowym odcinku Top Model?

Top Model 6 półfinał - kto odpadł?

W finałowym odcinku Top Model jako pierwsza odpadła Daria Zhalina. To zaskoczenie, bo Daria uchodziła za faworytkę show TVN. Ten program dodał jej wiary we własne możliwości i odwagi, by sięgała po swoje marzenia. Top Model udowodnił też, że Daria ma wszystko, by zrobić spektakularną karierę w modelingu.

Kim jest Daria Zhalina?

Daria Zhalina jest Rosjanką, która w wieku 20 lat przyjechała do Polski. Musiała zacząć wszystko od nowa, w dużym mieście, bez znajomych. Języka polskiego nauczyła się w dwa miesiące. Skończyła licencjat na kierunku Stosunki Międzynarodowe i Handel Zagraniczny. Wcześniej przez rok studiowała aktorstwo w Warszawskiej Szkole Filmowej, z którego niestety musiała zrezygnować - ze względów finansowych.

Zhalina jest szczerą, odpowiedzialną i czułą osobą. Wolny czas spędza z przyjaciółmi oraz na siłowni, gdzie intensywnie trenuje przy ulubionej muzyce. Denerwują ją ludzie, którzy cały czas narzekają. Jej marzeniem było być znaną modelką i to marzenie z pewnością dzięki udziałowi w programie wkrótce się zrealizuje.

Z odcinka na odcinek Daria Zhalina przeobraziła się w prawdziwą, odważną i pewną siebie modelkę. Niestety, w finałowym odcinku 6. edycji Top Model musiała pożegnać się z programem. O tytuł Top Model 6. edycji programu powalczą Patryk Grudowicz i Ewa Niespodziana. Kto wygra program? Dowiemy się już niebawem, a tymczasem zobaczcie w naszej galerii wszystkie fotografie z sesji zdjęciowej Darii Zhaliny!