Już wkrótce ruszają zdjęcia do nowego programu przygotowywanego specjalnie na platformę Player.pl. W show "Finding Prince Charming" trzynastu homoseksualnych mężczyzn będzie szukało wymarzonego partnera. Dotychczas nie było wiadomo, kto poprowadzi nowy format. Teraz wszystko jest już jasne.

"Finding Prince Charming" - kto poprowadzi?

Na antenie "Dzień Dobry TVN" ogłoszono, że prowadzącą show będzie Aggie. To znana zwłaszcza poza Polską influencerka, która naprawdę nazywa się Agnieszka Lal. Sama o sobie mówi, że jest "starszą siostrą wszystkich gejów".

W śniadaniówce przybliżyła widzom swoją historię. Prowadząca "Finding Prince Charming" jako osiemnastolatka wyjechała z Polski i zamieszkała w Australii. Wówczas nie sądziła, że jeszcze wróci do kraju.

Postanowiłam sobie w wieku 18 lat, że już nie chcę nic robić w mediach, że chcę mieć takie prawdziwe życie. Pojechałam do Australii i zobacz, 15 lat później siedzimy tutaj – powiedziała w rozmowie z DDTVN.

Prowadząca nowe randkowe show nie ukrywa, że jest podekscytowana swoją rolą. Nie zamierza jednak przyćmić uczestników, a być dla nich jedynie wsparciem.

To jest tak naprawdę ogromny zaszczyt, na pewno też ogromne wyzwanie [...] Jestem tylko prowadzącą, więc liczę na to, że będę tylko tłem dla pięknej historii miłości. Będzie 13 uczestników, którzy szukają prawdziwej miłości, mamy naszego głównego kawalera i liczę na to, że to oni będą gwiazdami programu, a ja będę im tylko pomagać znaleźć tę miłość– wyznała.

Kim jest Aggie (Agnieszka Lal), prowadząca program "Finding Prince Charming"?

Aggie, tak naprawdę nazywa się Agnieszka Lal. Swoją przygodę z telewizją zaczęła jako nastolatka. Pojawiała się w programie "Rower Blażeja" – magazynie młodzieżowym TVP1. Obecnie mieszka w Los Angeles i to tam do tej pory robiła karierę. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 800 tys. fanów.

Zdjęcia Aggie znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: "Hotel Paradise 3": wiemy, kto wygrał kolejną edycję randkowego show!