Czy marzyłeś kiedyś, aby spróbować kolacji wybitnych Chefów wysoko w chmurach, w wyjątkowym otoczeniu świateł miasta i niesamowitego widoku na nocną Warszawę?

Neo(n) Bistro - doskonałe miejsce na zaręczyny!

W ramach kolejnej edycji Fine Dining serwowanej nam przez Restaurant Club zachęcamy Was do odwiedzenia wyjątkowej restauracji na letniej mapie stolicy. Mowa o Neo(n) Bistro, restauracji typu pop-up: do 26 września co weekend Goście mogą próbować dań innego szefa kuchni serwowanych na dachu parkingu Hotelu Novotel.

20 oraz 21 sierpnia kubki smakowe Gości rozpieszczać będzie Chef Iwona Niemczewska, nagradzana m.in. tytułem Kulinarnej Osobowości Roku. Na stołach Gości pojawi się mnóstwo wspaniałych dań jak np. cieciorka siekana z kuminem, podana z bakłażanem, filet z kaczki marynowany w jabłkach z ryżem z beurre noisette, polany sosem creme forte oraz foundant z gorzkiej czekolady Callebaut.

Ostatnia sierpniowa kolacja (27-28.08.) będzie nie lada gratką dla fanów motoryzacji! Na parkingu wśród stolików zaparkują klasyczne i nowoczesne modele samochodów marki Maserati oraz Ferrari. Chefem będzie Edoardo Mallozzi, który na co dzień stoi na czele kuchni katowickiej restauracji La Squadra Ristorante. Przygotuje włoską kolację w trakcie, której Goście skosztują m.in. pasty z włoską wędzoną szynką, sosem pomidorowym, dodatkiem Parmigiano Reggiano D.O.P, wegetariańskiej lasagne oraz tiramisu z kremem z pistacji.

Każda z kolacji to niepowtarzalne wydarzenie, które trwa do 26 września. Neo(n) Bistro to nie tylko wspaniałe doświadczenie kulinarne, ale również możliwość spędzenia letniego wieczoru w niezwykłych okolicznościach. Romantyczny klimat tego miejsca to sprawa przede wszystkim widoku na Warszawę nocą, blasku kolorowych neonów oraz rozgwieżdżonego nieba. Są to zdecydowanie sprzyjające okoliczności na pierwszą randkę czy na niezapomniane zaręczyny!