Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, zdobyli szerszą popularność w "Ameryka Express", najdroższym prograie TVN, który był kontynuacją show "Azja Express". W programie wystąpiły duety, w niektórych tylko jedna osoba jest publicznie znana, a druga dopiero debiutuje w mediach. Nie dotyczyło to jednak Fit Lovers! Pamela i Mateusz od początku promują się bowiem jako power couple i wszystko robią w duecie. A kim właściwie są Fit Lovers? To miłośnicy fitnessu, zdrowego trybu życia, pozytywnego nastawienia i przygody. YouTube Fit Lovers ma ponad 1 300 fanów, a wspólny Instagram Stefanowicz i Janusza - ponad 850 tysięcy. Dowiedz się PONIŻEJ wszystkiego, co wiemy o Pameli i Mateuszu!

Fit Lovers - kim są?

Fit Lovers tworzą Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Prywatnie są parą, mają też tę samą pasję - ruch. Pamela i Mateusz nie tylko trenują, ale też uwielbiają wszystko, co wiąże się z wyzwaniem, przygodą i pozytywnym zakręceniem. Sport to ich pasja od zawsze - ukończyli Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Poznali się podczas jednego z treningów na uczelni - była to miłość od pierwszego wejrzenia! Pamela Stefanowicz (28) jest nie tylko wysportowaną, ale też piękną kobietą. Zdobyła wiele nagród w dziedzinie fitnessu i kulturystyki. Jest też osobą o bardzo pozytywnym nastawieniu. Nic dziwnego, że Mateusz od razu się w niej zakochał. Oświadczył się Pameli w Las Vegas w lutym tego roku. Na YouTube filmik z zaręczyn Stefanowicz i Janusza ma ponad 2 600 000 wyświetleń!

Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz kochają adrenalinę, lubią niebanalne przygody i trudne wyzwania. Podróżują po całym świecie, a na najpiękniejszych plażach zawsze robią wrażenie - ich wysportowane ciała oraz tatuaże Mateusza zwracają uwagę, dodatkowo Janusz często robi imponujące salta - nawet na konferencji TVN!

Fit Lovers żyją sportem, ale chętnie angażują się w dodatkowe projekty. Stefanowicz i Janusz napisali wspólnie książkę, a także stworzyli wspólnie kolekcję kosmetyków. Opowiedzieli o niej na Instagramie: