Pamela i Mateusz z Fit Lovers byli do tej pory jedną z najbardziej lubianych par w programie "Ameryka Express". To jednak uległo drastycznej zmianie po emisji 5. odcinka show. Część widzów ostro skrytykowała zachowanie Mateusza wobec jego partnerki podczas stresującego wyścigu. Co takiego wychwyciły kamery TVN na planie produkcji w Ameryce Południowej? Wszystko zaczęło się od momentu, w którym Mateusz niechcący uderzył się w głowę klapą od bagażnika. Zaczął ostro przeklinać i mieć pretensje do Pameli o to, że się z tego zaśmiała. Nie przekonywały go jej wyjaśnienia, że wydawało jej się, że żartuje. Zazwyczaj pogodny Mateusz później mocno denerwował się też, że podczas wykonywania kolejnego zadania Pamela bała się zrobić sobie zdjęcie z gadem. Na tym jednak się nie skończyło. 

Internauci oburzeni zachowaniem Mateusza z Fit Lovers

Pamela, nie świeć du*ą! - tak Mateusz zareagował, gdy Pamela w krótkiej spódniczce usiadła mu na kolanach podczas jazdy autobusem. Co gorsza, zaczął ją spychać nogą na miejsce obok, a w końcu ją popchnął ją tak mocno, że dziewczyna straciła równowagę. Pamela była na tyle zniesmaczona zachowaniem swojego partnera, że przez chwilę rozważała nawet odejście z programu. Ostatecznie parze udało się załagodzić sytuację, ale niesmak pozostał. Zwłaszcza u widzów.

- Dlaczego stacja promuje takie zachowania, jakie pokazuje Mateusz? Poważnie, coraz częściej mówi się o problemie przemocy wobec kobiet, a TVN nie tylko decyduje się wyemitować fragment, w którym koleś ledwo powstrzymuje się od uderzenia swojej dziewczyny, obwinią ją o seksistowskie komentarze i zachowania osób dookoła niej i pozostawia to bez żadnego komentarza? - pisze jednak z internautek na profilu "Ameryka Express" na Facebooku.

Komentarzy w tym tonie jest o wiele więcej. Internauci twierdzą, że zachowanie Mateusza może pozostawić sporą rysę na wizerunku Fit Lovers. Co ciekawe, pojawiły się nawet porównania do skandalu z udziałem innej znanej "fit-pary", czyli Deynn i Daniela Majewskiego.

Zdjęcia Pameli i Mateusza z Fit Lovers w "Ameryka Express" znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: FIT LOVERS Kim są Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz? Poznaj uczestników "Ameryka Express"!