Jak co roku na Flesz Fashion Night 2016 pojawiła się plejada gwiazd. Oczywiście każda z pań na ten wieczór przygotowała wyjątkową kreację. Najjaśniej błyszczały gwiazdy, które tego wieczoru były muzami projektantów i w ich kreacjach pozowały fotoreporterom. Jakie stylizacje królowały na czerwonym dywanie?

Przede wszystkim gwiazdy zdecydowały się na kreacje z dekoltami. Natasza Urbańska na ten wieczór założyła białą suknię z rozcięciem przepasaną czarnym pasem, z kolei Emma Kiworowa czarną suknię ze zdobieniami. Aleksandra Szwed zdecydowała się na białą kreację również ze sporym dekoltem i delikatnym rozcięciem. Agnieszka Cegielska tego wieczoru była muzą duetu Bohoboco. W szmaragdowej sukni ich autorstwa pełnej falban prezentowała się wyjątkowo pięknie.

Tego wieczoru rządziły również falbanki.  Paulina Drażba postawiła na biały kombinezon z jedną wielką falbanką u dekoltu. Joanna Horodyńska zaprezentowała się w kreacji duetu MMC. Miała na sobie srebrną suknię również z falbaną. Monika Olejnik w sukni od Łukasza Jemioła także zdecydowała się na trend tego sezonu. U niej bardzo delikatna falbanka pojawiła się w dole sukni. Z pewnością najbardziej falbaniastą suknią ze wszystkich była kreacja Agnieszki Cegielskiejod Bohoboco.

Największym trendem tego wieczoru były oczywiście kreacje w kolorze srebra i złota. Zosia Ślotała wyglądała zjawiskowo w kreacji od Laurelle Fashion. Stylistka miała na sobie piękną posrebrzaną suknię, w której wyglądała jak rockowa baletnica. Magda Steczkowska również postawiła na srebrną kreację, do której dobrała torebkę Sabriny Pilewicz. Paulina Sykut-Jeżynana tegorocznym Flesz Fashion Night miała na sobie złotą kreację ze zdobieniami przy dekolcie autorstwa duetu Bizuu. Prezenterka wyglądała pięknie, a kreacja perfekcyjnie maskowała jej zaokrąglony ciążowy brzuszek. Marcelina Zawadzka tego wieczoru wraz z Pauliną Krupińską była muzą duetu Paprocki & Brzozowski. Prezenterka Pytania na Śniadanie miała na sobie efektowną złotą kreację ze sporym dekoltem i rozcięciem na dole.

Zobaczcie w naszej galerii stylizacje gwiazd z Flesz Fashion Night 2016!