Trwa największe modowe wydarzenie tego roku - Flesz Fashion Night 2016. Dziesięciu najlepszych polskich projektantów zaprezentuje podczas gali swoje najnowsze kolekcje na nadchodzący sezon. Oczywiście nie zabraknie gwiazd oraz muz projektantów, które w ten wieczór zaprezentują specjalnie przygotowane dla nich kreacje haute couture.

Do sieci już wyciekła lista muz projektantów, które dzisiejszego wieczoru zaprezentują ich kreacje. W kreacji od Mariusza Przybylskiego zaprezentuje się Reni Jusis, w kreacji Lidii Kality pokaże się Patricia Kazadi, a  Paulina Sykut- Jeżyna w kreacji od Bizuu. Wszyscy z niecierpliwością wyczekują również kreacji Moniki Olejnik, która będzie reprezentować Łukasza Jemioła oraz sukni Hanny Lis, która pokaże się w kreacji od przyjaciółki Joanny Przetakiewicz.

Jedną z pierwszych gwiazd na czerwonym dywanie Flesz Fashion Night była najbardziej stylowa kobieta w polskim show-biznesie - Joanna HorodyńskaStylistka dzisiejszego wieczoru prezentuje się (jak zwykle stylowo) w kreacji duetu MMC.

Pojawiła się także Emma Kiworkowa, która w ubiegłym roku otrzymała nagrodę specjalną Róż Gali, gwiazda Singielki Anna Oberc oraz siatkarz Andrzej Wrona. Uwagę reporterów z pewnością przykuła Paulina Sykut- Jeżyna, która błyszczała w kreacji od Zuzanny Wachowiak i Blanki Jordan, czyli duetu Bizuu. Prezenterka wyglądała wyjątkowo pięknie a suknia od Bizuu idealnie podkreśliła jej zaokrąglony ciążowy brzuszek.  

Na czerwonym dywanie pojawiła się właśnie Kasia Kowalska, która dzisiejszego wieczoru prezentuje się w kreacji od Agnieszki Maciejak. Monika Olejnik pozuje z Łukaszem Jemiołem i oczywiście jak przystało na muzę projektanta, ma na sobie jego kreację. Zjawił się także koszykarz NBA, Marcin Gortat.

 Agnieszka Cegielska w tym roku wystąpiła w kreacji od duetu Bohoboco. W ubiegłym roku muzą projektantów była Helena Norowicz, która zachwyciła w granatowej koronkowej sukni. Katarzyna Warnke, gwiazda nowej "Gali", zachwyca w kreacji od  Gosi Baczyńskiej. Agnieszka Sienkiewicz pojawiła się w czerwonej kreacji. Aleksandra Szwedpozowała w białej obcisłej sukience.

Marcelina Zawadzka, Zosia Ślotała i Natasza Urbańska postawiły na kreacje z wielkimi dekoltami. Agnieszka Włodarczyk zdecydowała się na prostą kreację pod szyję w kolorze granatu.alina Mlynkova wraz z mężem Leszkiem Wronką rzadko pojawiają się na czerwonym dywanie.

Tym razem zrobili wyjątek. Piosenkarka pojawiła się w białej koronkowej kreacji. Z kolei Kamila Szczawińska miała na sobie długą czarno-czerwoną suknię, która podkreślała idealne kształty modelki. 

Zdjęcia gwiazd z tegorocznej gali Flesz Fashion Night 2016 znajdziecie w naszej GALERII.