Friz i Wersow to para najpopularniejszych twórców internetowych w Polsce. Jak przystało na influencerów, cieszący się gigantycznymi zasięgami w mediach społecznościowych 24-latkowie chętnie dzielą się ze swoimi fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Karol Wiśniewski i Weronika Sowa potwierdzili ostatnio, że krążące w ubiegłym roku plotki o poważnym kryzysie w ich związku były prawdą. 

ZOBACZ: Friz i Wersow opowiedzieli o swoim rozstaniu. "Przez półtora miesiąca codziennie płakałam"

Friz i Wersow zdradzają, kto zabierze Chmurkę po ich rozstaniu

Choć teraz wszystko znów im się świetnie układa, to temat rozstania powrócił przy okazji pierwszego odcinka na kanale Wersow w nowym roku. Weronika postanowiła bowiem zagrać z Karolem w test zgodności dla par, przy okazji którego odpowiedzieli na sporo kłopotliwych pytań.

Z filmiku dowiadujemy się na przykład, że oboje uważają, że to Weronika jest bardziej pamiętliwa, a Karol nie ma obecnie praktycznie żadnych znajomych poza ludźmi z domu Ekipy.

Pytanie, które wzbudziło najwięcej emocji i znalazło się także w tytule filmiku, dotyczyło przyszłości ich wspólnego psa po ich ewentualnym rozstaniu. 

Gdy doszło do głosowania, Weronika wskazała siebie jako jedynego opiekuna Chmurki.

- Ja bym musiała ją wziąć. Nie oddałabym ci Chmureczki. Czy ty zwariowałeś? - stwierdziła.

- Przecież ten piesek by z tobą, kobita, zdziczał - zażartował Karol.

- Myślę, że nie możemy tak teoretyzować, kto by wziął Chmureczkę w sumie... - zreflektowała się Wersow.

- Przecież właśnie to zrobiłaś! - zauważył Friz. - Ja nie dałem nikogo, bo po pierwsze nie wyobrażam sobie, żebyśmy się rozstali, a po drugie nie wyobrażam sobie, żeby jedna osoba (ją) wzięła. Wydaje mi się, że jakby doszło do takiej sytuacji, teoretycznie totalnie, to nie wiem, trzeba by się dzielić jakoś tą Chmureczką - skwitował.

Miejmy nadzieję, że Friz i Wersow w prawdziwym życiu nigdy nie będą musieli stawać przed takim dylematem.

Zobacz ich wspólne zdjęcia z Chmurką już teraz w naszej GALERII.