Friz i Wersow świętowali w sierpniu drugą rocznicę związku. Nie jest tajemnicą, że ich relację dopadały różne kryzysy. Weronika Sowa już kilka miesięcy temu zdradziła w jednym ze swoich vlogów, że w tym roku jej miłość do Karola Wiśniewskiego została wystawiona na próbę. Dopiero teraz okazało się jednak, że para ma za sobą chwilowe rozstanie. Do zerwania doszło podczas ich trzymiesięcznego pobytu w Los Angeles.

Friz i Wersow zerwali

O zerwaniu Friza i Wersow na razie nie wiadomo zbyt wiele. Youtuberzy postanowili bowiem otworzyć się na ten temat w dodatkowym, płatnym materiale, który dopiero trafił do przedsprzedaży.

Jednym z tematów, o którym nikt nie wie, było nasze zerwanie z Werą, które było w Stanach i o którym właśnie tam opowiadamy. Na całości się popłakałem kilka razy - informuje Friz.

W najnowszym filmiku na kanale Karola na YouTube pojawiły się jednak fragmenty wywiadu, w których Friz i Wersow ze łzami w oczach wspominają trudne momenty.

Byliśmy w Stanach trzy miesiące. Ja przez półtora miesiąca płakałam, ale to nie tak, że teraz się nad sobą użalam, chociaż pewnie tak to odbierzecie, ale ja płakałam praktycznie codziennie. Nie dość, że byłam daleko od rodziny, a jestem bardzo związana z moją rodziną, to byłam zamknięta z Ekipą, ale wtedy ta Ekipa nie była mi tak bliska, bo straciłam Karola - wyznała Weronika.

Frizowi i Wersow na szczęście udało się pokonać kryzys i aktualnie nadal są parą.

Zobacz zdjęcia pary w GALERII.

CZYTAJ TEŻ: Karol "Friz Wiśniewski prywatnie i zawodowo - kim jest jedna z najbogatszych gwiazd polskiego internetu?