Wybór odpowiedniego stylisty fryzur to dla gwiazd niełatwa sprawa zwłaszcza, że dziś usługi fryzjerskie nie są zwykłą wizytą. To często także spotkanie, rozmowa, a nawet masaż głowy. Kim są fryzjerzy gwiazd?

To oni dbają o perfekcyjny wygląd polskich gwiazd. To dzięki nim Anna Lewandowska, Ewelina Lisowska czy Kasia Bujakiewicz mogą pochwalić się pięknymi, zadbanymi włosami. Poznajcie najsłynniejszych polskich fryzjerów.

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych fryzjerek jest Jaga Hupało, którą śmiało można nazwać tą, która zapoczątkowała modę na "gwiazdorskie fryzjerstwo". To dzięki niej zaczęto zauważać, jak istotna jest rola fryzjerów w kreowaniu wizerunków gwiazd. Czym wyróżnia się Jaga Hupało? Przede wszystkim zamiłowaniem do czerni i …charakterystyczną grzywką. Kogo miała okazję czesać? Jaga dba o wizerunek takich gwiazd jak Małgosia Kożuchowska, Katarzyna Figura, Radek Pestka czy Katarzyna Warnke. Jaga Hupało odpowiada również za fryzurę Michała Szpaka na najnowszej okładce "Gali". 

Wielką konkurencją dla Jagi Hupało niewątpliwie stał się Leszek Czajka. Mówiono, że kogo nie czesze Hupało, ten jest klientem Czajki. Ten stylista fryzur ma na koncie opiekę nad prawie każdą polską gwiazdą. Niewielu wie, że to właśnie on stylizował finalistów „Idola”. On również zmienił image Joanny Brodzik. Dziś Leszek Czajka dba o włosy wielu gwiazd, m.in. Bogny Sworowskiej, Kasi Cichopek, Agaty Młynarskiej, Małgorzaty Foremniak, Anny Muchy czy Ewy Kasprzyk.

Marek Sierzputowski to dziś jeden z najbardziej rozchwytywanych stylistów fryzur. To jemu zaufały największe polskie gwiazdy. Kto jest na liście klientów jego salonu? Marek Sierzputowski czesze Edytę Górniak ,Marinę Łuczenko oraz Annę i Roberta Lewandowskiego.

Bartek Janusz to kolejny przedstawiciel prawdziwej szkoły fryzjerstwa. Stylista szkolił się w Paryżu, Sztokholmie oraz Londynie i mógłby bez trudu znaleźć pracę w jednym z tamtejszych słynnych salonów. Jak twierdzi nigdy by się na to nie zdecydował, bo kocha swoje klientki. za kogo wizerunek odpowiada Bartek Janusz? Stylista ma na koncie tworzenie fryzur dla Natali Siwiec, Margaret, Eweliny Lisowskiej, Kasi Bujakiewicz, Grażyny Wolszczak czy Ewy Farny.

Marta Zawiślińska dała się poznać jako właścicielka warszawskiego atelier Stylissimo. Popularność przyniosła jej metamorfoza, którą zafundowała Jessice Mercedes. W jej salonie często gości Joanna Horodyńska, Zosia Ślotała, Kate Rozz czy Sara Boruc. Prywatnie Marta Zawiślińska jest wielką fanką mody, a na jej Intagramie królują wyszukane stylizacje.

Zobaczcie w naszej galerii, kogo jeszcze czeszą najsłynniejsi fryzjerzy gwiazd! 

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Wszystkie fryzury Małgorzaty Kożuchowskiej