G-Eazy x H&M to najnowsza odsłona współpracy szwedzkiej sieciówki z gwiazdą muzyki. Jeszcze niedawno w sklepach mogliśmy dostać ubrania zaprojektowane przez Abla Tesfaye, znanego jako The Weeknd, a już niebawem do sprzedaży trafi męska kolekcja sygnowana nazwiskiem Geralda Earla Gillum - czyli G-Eazy'ego. Artysta i producent G-Eazy, który jest znany z takich hitów jak "Me, Myself & I", "Good Life", czy "Him & I", dziś wydaje swój nowy album The Beautiful & Damned. Wspólnie z H&M pracował nad nowymi sezonowymi elementami kolekcji, które definiują jego styl. Kiedy kolekcja trafi do sklepów?

G-Eazy x H&M - kiedy w sklepach?

G-Eazy dokonał selekcji ubrań do najnowszej kolekcji męskiej szwedzkiej sieciówki. Efekty współpracy G-Eazy x H&M będziemy mogli oglądać już 1 marca 2018 roku w sklepach H&M na całym świecie oraz w sklepie online.   

"Mój styl to mój podpis, część mojej kreatywności, mój sposób na wyrażenie siebie jako artysty. Jestem dumny z kolekcji G-Eazy x H&M oraz podekscytowany, że mogę podzielić się nią ze światem"- mówi  G-Eazy.  

Jesteśmy bardzo ciekawi efektów tej współpracy! A Wy?