G-Eazy ma nową dziewczynę? Wygląda na to, że raper świetnie radzi sobie po rozstaniu z Halsey. We wtorek G-Eazy został przyłapany na czułościach z 29-letnią blondynką z Arizony - Christiną Roseann Ray, podczas randki w Los Angeles. Parę najpierw sfotografowano, kiedy trzymała się za ręce, a następnie czule przytulała. Jednak, jak twierdzą świadkowie, przed wyjściem G-Eazy'ego i Christiny z samochodu, w Mustangu było naprawdę gorąco: "Zatrzymali Mustanga i zanim jeszcze wysiedli, wskoczyli na tylne siedzenie. Zaczęli się obejmować, ona siedziała mu kolanach i całowała po twarzy. Zajęło im około 20 minut, zanim w końcu wyszli z auta". Zdjęcia G-Eazy'ego i Christiny Roseann Ray opublikował serwis TMZ - zobaczycie je tutaj.

G-Eazy: kim jest nowa dziewczyna rapera?

"Wydawała się być bardzo podekscytowana przebywaniem z nim. Oboje szeroko się uśmiechali. [...] Zatrzymali się, by przytulić się na rogu ulicy, a ona wsunęła ręce pod jego kurtkę, żeby się rozgrzać. Udali się na dwugodzinną kolację i wrócili razem do domu" - donosi źródło E! News.

G-Eazy i piękna blondynka zostali sfotografowani razem, ale jak twierdzi portal E! News, raper nie spotyka się z Christiną na wyłączność. Para nie nazywa swojej relacji "związkiem" i po prostu zamierza się dobrze bawić w swoim towarzystwie:

"G-Eazy cieszy się, że znów jest singlem. Zawsze czerpał radość z wolności i świetnie się teraz bawi. Christina i G-Eazy byli przyjaciółmi w przeszłości, poznali się przez wspólnych znajomych z branży. To nic poważnego, ale to nie pierwszy raz, kiedy spotkali się tylko we dwójkę. Dobrze spędzili wspólnie czas, a Christina jest zdecydowanie zainteresowana spotykaniem z nim na poważnie."

Przypomnijmy, że G-Eazy i Halsey rozstali się w lipcu b.r. po to, aby niecałe dwa miesiące później wrócić do siebie. Ich szczęście nie trwało jednak długo, bo w październiku para rozstała się ponownie, a nawet przestała obserwować się na Instagramie.

Myślicie, że G-Eazy i Halsey jeszcze do siebie wrócą?