To już oficjalne - Gabi Drzewiecka otrzymała posadę prowadzącej program "Big Brother" w TVN 7. Jak ogłosił 1 września sam dyrektor programowy Grupy TVN, Edward Miszczak, dziennikarka zastąpiła na tym stanowisku Agnieszkę Woźniak-Starak, która przeżywa żałobę po śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Nowa gospodyni kontrowersyjnego reality show ma już co prawda spore doświadczenie w pracy przy programach telewizyjnych, ale do tej pory znana była głównie jako dziennikarka radiowa. Przez ponad 6 lat jej głos można było usłyszeć na antenie Chillizet, gdzie prowadziła swoją autorską audycję muzyczną "Gabinet dźwięku". O kulisach jej odejścia z rozgłośni pisaliśmy tutaj.

Gabi Drzewiecka - wiek, partner, Instagram

Gabi Drzewiecka urodziła się 9 czerwca 1986 roku w Warszawie, ale pierwsza lata swojego życia spędziła razem z rodziną w stolicy Indonezji, Dżakarcie. Jej matka jest lekarzem pediatrą, a ojciec jest ekonomistą. Ma starszego brata, który zaraził ją pasją do muzyki. Od listopada 2014 roku jest w związku z Łukaszem Riedelem. Łączy ją z nim nie tylko miłość, ale także wspólna pasja do pracy w mediach - partner dziennikarki jest jednym z redaktorów "Dzień Dobry TVN". Gabi Drzewiecka i jej ukochany opiekują się razem psem o imieniu Mordka. Gabi chętnie dzieli się momentami ze swojego życia prywatnego na swoim profilu na Instagramie (@g_rulez), który obserwują już ponad 82 tys. użytkowników serwisu. 

Gabi Drzewiecka zawodowo

Gabi Drzewiecka ukończyła psychologię w języku angielskim. Przygodę z dziennikarstwem zaczynała w 4Fun TV. Jest nie tylko doświadczoną dziennikarką radiową. Od ponad 5 lat przeprowadza wywiady z muzykami dla "Dzień Dobry TVN". Zajmuje się także prowadzeniem wszelakich imprez. Telewidzowie mogą ją także kojarzyć z anteny TVN Style, gdzie prowadziła programy "Mistrzowskie Cięcie" i "Zanim Cię Zobaczę" oraz Canal+, gdzie od 2 lat przygotowuje i prowadzi program muzyczny "Nowa Tonacja", współpracuje też z cgm.pl. Wydała płytę "Gabi Drzewiecka: Gabinet dźwięku". Od lat działa charytatywnie na rzecz zwierząt.

Zobacz zdjęcia Gabi Drzewieckiej z partnerem w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Łukasz Riedel - kim jest chłopak dziennikarki Gabi Drzewieckiej?