Niedawne rozstanie Zbigniewa Zamachowskiego z Moniką Richardson było dla wielu niemałym zaskoczeniem. Jeszcze większym echem w mediach odbiła się informacja o romansie gwiazdora z koleżanką z teatru, Gabrielą Muskałą. Mimo że aktorska para do tej pory nie potwierdziła sensacyjnych doniesień, to nie brakuje opinii, że wspomnianą dwójkę łączy coś więcej niż tylko zawodowe relacje. 

SPRAWDŹ: Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski podzielili majątek? Wiadomo, kto zatrzyma ich wspólny samochód

Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski na wspólnym zdjęciu

Zaledwie kilka dni temu tygodnik "Na żywo" donosił, że zakochani przechodzą pierwszy poważny kryzys. Jego przyczyną miała być nieobecność 59-latka na premierze sztuki, w której Muskała zagrała jedną z głównych ról. Okazuje się jednak, że po rzekomej kłótni nie ma już ani śladu. Świadczyć ma o tym najnowsze zdjęcie, jakie gwiazda filmu "Moje córki krowy" opublikowała na Instagramie. 

Jest to pierwsza wspólna fotografia pary. Oprócz nich na ujęciu widzimy również Beatę Ścibakówną oraz Michalinę Łabacz. Wszyscy mieli przyjemność wystąpić na jednej scenie w spektaklu "Oszuści", w którym Muskała i Zamachowski grają kochanków. 

Dziś "oszukujemy" w Brzezinach - czytamy w opisie. 

ZOBACZ TAKŻE: Gabriela Muskała - media spekulują, że Zbigniew Zamachowski stracił dla niej głowę. Co faktycznie łączy aktorów?