Gal Gadot nową Wonder Woman! Kim jest Gal Gadot? - to pytanie zadaje sobie dzisiaj cały świat. Izraelska modelka i aktorka od lat próbowała się wybić w Hollywood. Jej kariera świetnie rozwijała się na izraelskim rynku, ale jej marzeniem, jak każdej aktorki, było zaprezentowanie swojego talentu w hollywoodzkiej produkcji. Marzenie się spełniło! To właśnie Gal Gadot wcieliła się w "Wonder Woman". Kim jest i jak została nową gwiazdą Hollywood?

Gal Gadot to przede wszystkim jedna z najpiękniejszych izraelskich aktorek! Niewielu jednak wie, że Gal ma polskie korzenie. Jej babcia jest Polką.  Od małego Gal wiązała swoją przyszłość z show-biznesem. Jako dziecko marzyła, by zostać choreografem, ale szybko porzuciła to zajęcie na cześć modelingu.Choć początkowo nie interesowała ją moda, to okazało się, że w tej dziedzinie może odnieść spory sukces. W 2004 roku zdobyła tytuł Miss Izraela. 

Ten sukces zapewnił jej rozgłos. jako reprezentantka kraju wzięła udział w konkursie piękności Miss Universe. Szybko została dostrzeżona w świecie mody. Niestety jej plan na życie był całkiem inny. Gal Gadot postanowiła, że pójdzie do wojska. Dwa lata spędziła w Izraelskich Siłach Obronnych, gdzie odbyła służbę.

Jej kariera aktorska zaczęła się w 2007 roku na planie filmu "Bubot". Tak naprawdę rozgłos przyniosła jej postać Gisele Harabo w filmie "Szybcy i wściekli 6". Trzy lata później znów było o niej głośno. Została Wonder Woman w filmie "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Rok 2017 to z pewnością jej rok. Gal Gadot zobaczymy w głównej roli w filmie "Wonder Woman". 

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda Wonder Woman Gal Gadot!