Nowe wydanie magazynu "Gala Beauty" kupicie już od 23 marca. Numer dostępny jest w wybranych punktach sprzedaży oraz na kultowy.pl z darmową dostawą do domu. 

"Gala Beauty" kwiecień-czerwiec 2020

W środku znajdziecie m.in. przegląd trendów na sezon wiosna-lato, z którego dowiecie się jak jak malować oczy i usta, poznacie najmodniejsze fryzury i stylizacje paznokci. Nasi redaktorzy przygotowali dla Was też przegląd kosmetyków w kolorze nude, opalizujących cieni do powiek, czy balsamów do ust w formie kredek.

Jak odcukrzyć swoją skórę? To, że cukier szkodzi - wiadomo nie od dziś. Ale dopiero od niedawna mówi się o tym, że także znacząco przyspiesza starzenie. Jak z tym skutecznie walczyć, nie odmawiając sobie kawałka czekolady? W nowej "Gali Beauty" tłumaczy dr Susanne von Schmiedeberg, twórczyni marki Dermacosmetics.

Przybliżamy również temat złuszczania w rytmie slow i publikujemy miniprzewodnik po kwasach i produktach z ich zawartością. Szybko działające kwasy dają efekty, ale też niosą za sobą różne niebezpieczeństwa. A zasada „no risk no fun” w pielęgnacji się nie sprawdza, bo nikt nie chce ryzykować na własnej skórze. Dlatego opracowano złuszczanie idealne, którego temat przybliżamy w numerze.

A w nowej "Gali Beauty" oprócz tego:

  • Kosmetyki z nazwiskiem w tle – przegląd kosmetyków autorstwa najlepszych dermatologów
  • Yoga twarzy – zdradzamy techniki poprawiające owal twarzy od zaraz
  • Sauna i jej prozdrowotne działania
  • Przedwczesna menopauza – jak jej zapobiec?

To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu "Gala Beauty", dostępnym od poniedziałku, 23 marca, w cenie 14,99zł!